Call of Duty: WWII
__skytalker____skytalker__
Üye
Orderabi dedi:

pingler düzeldi 70 pingle akıyor siege, hoş hala hileci dolu ama olsun.

Bişe düzelmedi ya bizimkiler 70 oldu kalanı düştü 20-30'a. Yine milet önce görüyor seni.
Hileci baya nadir görüyorum ama.

@Samson oyunun tek problemi bu kardeşim ki nadir birşey de değil hani. Bu düzelse akacak oyun.
kurtkapankurtkapan
Üye
phly oynuyordu, ilk 2 bölümü izledim can sıkıntısından

cod2yi hatırlattı çünkü oo iyi oyundu hajum diye kopyalamışlar direkt. grafikler bayağı cilalı ama hoşuma gitti. onun dışında sıradan banal cod oyunu yine

Spoiler:

SamsonSamson
Üye

Orderabi dedi:

pingler düzeldi 70 pingle akıyor siege, hoş hala hileci dolu ama olsun.

Bişe düzelmedi ya bizimkiler 70 oldu kalanı düştü 20-30'a. Yine milet önce görüyor seni.
Hileci baya nadir görüyorum ama.

@Samson oyunun tek problemi bu kardeşim ki nadir birşey de değil hani. Bu düzelse akacak oyun.

Hojam öncelikle netcode'u sikko bir oyun. Sen adamı görmeden ölüyorsun adamın kamerasına bakıyorsun 3 saniye seni izlemiş. Bu çok olan bir şeydi ama pinglere ayar çekilince çok çok nadir karşılaşmaya başladım. 120 pingle 30 pingli adama karşı oynamıyoruz artık en azından. Benim ping 30-50 arasında gidip geliyor bu aralar. Sıkıntı sende demek ki...

Ondan sonra bazen Hit reg saçmalıyor, sabit duran adama yarım şarjör boşaltıp 1 kurşun bile vuramadığın oluyor bazen.

Çük kadar delikten vurulmak dikkatsizlik sonucu olan bir şey. Line of Sight'ı var demek ki sıkıyor sana işte. Dediğim gibi bunu diyen adamlar oyuna yeni başlamış olanlar oluyor gözlemlediğim kadarıyla. Her akşam oyuna giriyorum bunu bahane edip de söylenen adam görmedim yıllardır.

Git gud lol

Üye
Kardeşim demediğim şeyler üzerinden laf yetiştiriyon. 2. ve 3. paragrafın gereksiz olmuş doğrusu.

Sıkıntı bende değil ayrıca, hala yaşanan bir sorun bu. Benim ping 70e indi ama karşı 20 olunca bi bok fark etmedi adeta.

Oyun hala sorunlu karşim git gudluk bir durum yok.
SamsonSamson
Üye

Kardeşim demediğim şeyler üzerinden laf yetiştiriyon. 2. ve 3. paragrafın gereksiz olmuş doğrusu.

Sıkıntı bende değil ayrıca, hala yaşanan bir sorun bu. Benim ping 70e indi ama karşı 20 olunca bi bok fark etmedi adeta.

Oyun hala sorunlu karşim git gudluk bir durum yok.

ruby'ye de cevap verdim hojam, forumun başrolü sen değilsin zaart lmaoo

Oyun sorunlu değil demedim zaten ama kolay bi şekilde counterlayabileceğin şeyi oyunun en büyük problemiymiş gibi yazıyorsun, sıkıntı orada.
Üye
Hacım onu tagle o zaman, beni alıntılamışsın doğal olarak alındım. Kaç yıllık üyesin hala forumu kullanmayı bilmiyorsun.

Hacım sende daha hafif oluyor demekki. Bende olanı counterlamak mümkün değil. Geçen adam camdan çıkıp vurdu beni ama benim ekranda ayağının ucu göründü sadece. O derece bir fark olabiliyor bende ve buna yapabileceğim birşey yok adeta. Önce görenin aldığı bir oyunda küçümsenecek bir sorun değil bu.
SamsonSamson
Üye

Hacım onu tagle o zaman, beni alıntılamışsın doğal olarak alındım. Kaç yıllık üyesin hala forumu kullanmayı bilmiyorsun.

Hacım sende daha hafif oluyor demekki. Bende olanı counterlamak mümkün değil. Geçen adam camdan çıkıp vurdu beni ama benim ekranda ayağının ucu göründü sadece. O derece bir fark olabiliyor bende ve buna yapabileceğim birşey yok adeta. Önce görenin aldığı bir oyunda küçümsenecek bir sorun değil bu.

Tamam hajom işte her yere pik atmayacaksın, aklında bulunacak adam beni daha önce görüyor diye, adamın içeri girmesini bekleyeceksin.
Üye
Karşim peek atmadım zaten adam dışarı rushladı. Duvarın dibinde bekliyordum bir de ben onu ama bu mal olay yüzünden ben daha adamı göremeden ölmüş oldum.

Dünkü noob oyun öğretmeye çalışıyor tipe gel.
SamsonSamson
Üye

Karşim peek atmadım zaten adam dışarı rushladı. Duvarın dibinde bekliyordum bir de ben onu ama bu mal olay yüzünden ben daha adamı göremeden ölmüş oldum.

Dünkü noob oyun öğretmeye çalışıyor tipe gel.

Hojam sen değil misin plat placement alıp 1 hafta içinde bronza düşen, ne dünkü noob loooool
Üye
Gold. Kardeşim gelen adamları görsen aklın durur. Kill'imi çaldın diyip beni vuran adam vardı.
discussioncontroller