[SATILIK] İngilizce Fantezi / Korku Romanları
DecypherDecypher
Üye, Admin
Ailenizin Eser abisinden satılık kitaplar geldi :) Bu aralar raflarımda biraz yer açmam lazım, o yüzden elimde bazılarından ikişer tane olan çeşitli kitapları satmaya karar verdim. Belki daha sonra araya birkaç da Türkçe bir şeyler sıkıştırabilirim belli olmaz. Toplu alımlarda elbette indirim yaparım, dilediğiniz gibi karşı teklifte de bulunabilirsiniz.

Greyhawk Adventures: Master Wolf, The Price of Power, The Demon Hand, The Name of the Game - Tanesi 12. Dördü 40.

image

Dragonlance Legends: War of the Twins, Test of the Twins
Dragonlance Lost Histories: The Kagonesti, The Irda
Dragonlance The Warriors: Knights of the Crown, Maquesta Kar-Thon
Dragonlance Tales II: The Reign of Istar

Tanesi 12. Yedisi 70.

image

Dragonlance Preludes II: Riverwind the Plainsman, Flint the King, Tanis the Shadow Years - Tanesi 15.

image

Stephen King Hardcover kitaplar: The Needful Things, Lisey's Story, Gerald's Game, Firestarter - Tanesi 30.

image
image

Beğenenler: NeOzguR

DharkanDharkan
Üye
Fiyatlar yer açmalık değil ama neyse.
DecypherDecypher
Üye, Admin
Dharkan öyle "eyvah hiç yerim kalmadı, ne yapacağım" falan telaşında değilim yahu :) Yeni kitaplarımı yerleştirmek için mevcut rafları biraz düzenlemem gerekiyor o kadar, üst üste koymak yerine de zamanında fazla fazla aldığım bazı kitapları elden çıkarmak daha mantıklı geldi. İlgilenen olursa karşı teklifini yapar, baktım ki uzun süre satılmıyor fiyatları ben de düzenlerim zaten ;)

Ha bu arada bizdeki uyduruk ciltli, Türkçe King'lerin üzerinde 65 lira etiket var, internetten alınca da düşse düşse 50 liraya düşüyor. O yüzden şimdilik belirlediğim fiyatlar çok da alakasız değil aslında.
DecypherDecypher
Üye, Admin
Stephen King'ler satıldı. Preludes serisi rezerve.

Diğerlerinde indirim yaptım.
discussioncontroller