Oyungezer 115 - Mayıs 2017
edenknightedenknight
Oyungezer
Decypher dedi:

Ben Ömer'i JRYO tarihçesi yazısı için ayrıca bir tebrik etmek istiyorum. Bir insanın türe hakim olması tam olarak da böyle bir şey, harika bir yazı olmuş. Bu kadar kısıtlı zamana o yazıyı ve Persona 5 incelemesini nasıl sığdırdığına dair senden tüyolar bekliyorum :D

Ben vereyim abi tüyoyu sana; çok iyi yazı paylaştırdı Emre ve bana ayrıca çok spesifik bir deadline koyup işin başında an be an durdu. Bir de yaptığımız en eğlenceli dosya konusu oldu yorulmadık o kadar çok. Sırf saatlerce izlenilen youtube videoları üzerine yaptığımız geyiklerden ve depreşen anıların yazımında ayrı bir dosya konusu çıkardı sana o kadar diyeyim :)

not: adamda liderlik vasfı var.

Eren E.

woddwillwoddwill
Üye
Geçen ay aşırı garantici davranıp, kapağa ME Andromeda koymanız gerekirken ne alakaysa God of War koydunuz. Bu ay ise tam tersi risk alıp Persona 5 koymuşsunuz. Bu kapak konusunda sizinde yıldızımız hiç uyuşmayacak galiba.
SamsonSamson
Üye
woddwill dedi:

Geçen ay aşırı garantici davranıp, kapağa ME Andromeda koymanız gerekirken ne alakaysa God of War koydunuz. Bu ay ise tam tersi risk alıp Persona 5 koymuşsunuz. Bu kapak konusunda sizinde yıldızımız hiç uyuşmayacak galiba.

Andromeda dandik ötesi bir oyundu. İsabet olmuş kapağın Andromeda olmaması.
DharkanDharkan
Üye
Ayrıca Türkiye'de kapak yapılacak oyun olarak God of War çok daha iyi bir seçim.

Beğenenler: MAVİSAKAL

salih32salih32
Üye
Turkcell paketim sayesinde derginin dijital sürümünü okuyabiliyorum ama çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını yiyorum gibi hissediyorum hakkınızı helal edin
DharkanDharkan
Üye
._.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Dharkan Yakuza 0'ya yer verememiştik maalesef. Kısmetse Kiwami artık...

@salih32 Öyle bir şey yok yahu, gönlün rahat olsun :)

@tnetennba Önümüzdeki 5 yıllık dönemde dünyayı ele geçirmek gibi bir planım var, işe buradan başladım bakalım, hayırlısı.

@Decypher Teşekkürler ediyorum, beğendiğine sevindim. Yani ay boyunca videolar izleyip makaleler okuyup "altyapı hazırlıyorum" diye kendimi kandırıp bütün yazıları son günlere sıkıştırmak, sonra yine oturup geceler boyunca zevkle JRYO videoları izleyip alttan alttan vicdan azabı duymak, bol kahve ve farkına varmadan doğan güneşler sonrasında bir şeyler yazmak, sonra da "ya keşke daha çok vaktim olsaydı, üf hiç güzel olmadı" deyip son anda yazıları göndermek tüyodan sayılır mı ki? :)

Beğenenler: Dharkan, edenknight

homesick alienhomesick alien
Oyungezer
E buralar ne güzel yorum dolmuş şimdiden. Ben de gireyim de, kendi Syberia incelememin reklamını yapayım :)

(YAPAMADI)

Beğenenler: edenknight, phd, mit1980, Aresny

MonthiusMonthius
Üye
-Ö- dedi:

Yani ay boyunca videolar izleyip makaleler okuyup "altyapı hazırlıyorum" diye kendimi kandırıp bütün yazıları son günlere sıkıştırmak, sonra yine oturup geceler boyunca zevkle JRYO videoları izleyip alttan alttan vicdan azabı duymak, bol kahve ve farkına varmadan doğan güneşler sonrasında bir şeyler yazmak, sonra da "ya keşke daha çok vaktim olsaydı, üf hiç güzel olmadı" deyip son anda yazıları göndermek tüyodan sayılır mı ki? :)

Aaa, aynı benim taktik! :O

edenknightedenknight
Oyungezer

E buralar ne güzel yorum dolmuş şimdiden. Ben de gireyim de, kendi Syberia incelememin reklamını yapayım :)

(YAPAMADI)

O incelemenin beni baya eskilere götürdüğünü itiraf etmeliyim Serp, zira o zamanların oyunları gibi bir kafası (ve sorunları) olan bir oyun Syberia 3. Muhtemelen oynamam ama dinlediğim kadarıyla müzikleri çok hoştu :)
discussioncontroller