Oyungezer 115 - Mayıs 2017
darkkkraldarkkkral
Üye
Ömer Bey, Ömer Bey SelamOGZ sayfalarının az olmasının sebebi olarak 'mektup gelmedi' demişsiniz. Fakat biz bunları yemeyiz. JRYO dosyasına fazladan 2 sayfa koymak için bunları yaptığınızı bilmiyor değiliz.Kappa :D

Beğenenler: Aresny

Danka FunkaDanka Funka
Üye
JRYO dosyasını açar açmaz Chrono Trigger/Cross hakkında neler yazılmış diye heyecanla baktım; ama biraz hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. :D Neyse en azından dosya hazırlanırken arkada sık sık Time's Scar çalıyormuş, onun hatrına affettim sizleri. :P

Bu vesileyle şu şaheseri de şöyle bırakayım:

Beğenenler: mit1980, Koyu Beyaz

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@darkkral Hmph... Keskin sezgileri olan insanları hiç sevmem! 2 sayfaya düşürecektim aslında ama neyse...

@Danka Funka O kadarcık yerde o kadarcık övebiliyoruz, ne yapalım :) O zaman bence Emre Sümer şöyle şık bir Chrono Trigger Son Jeton'u yazsın yakın gelecekte en güzeli :) (Video için teşekkürler, küçük fülütlü adam adamdır!)
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
@DankaFunka gönül neler neler yazmak istedi bir bilsen. Ama stüdyo daireye şato sıkıştırmaya çalışırsan öyle oluyor ne yazık ki, zira ben Chrono Trigger'a tapan bir adamım zaten. :D

@-Ö- yazarın dostum ayıpsın, Chrono Trigger istedin de biz mi yazmadık? ;)

Beğenenler: mit1980, edenknight, Danka Funka

Bedelellis
Üye

Bu vesileyle şu şaheseri de şöyle bırakayım:

Bu muhteşem bir şeymiş ya. İlk kez izledim hayran kaldım. Go tiny flute guy! :D

Beğenenler: Danka Funka

mit1980mit1980
Oyungezer

E buralar ne güzel yorum dolmuş şimdiden. Ben de gireyim de, kendi Syberia incelememin reklamını yapayım :)

(YAPAMADI)

Notu üzse de (Böhü) Serpil'in kaleminden yıllar sonra bir Syberia incelemesi okumanın keyif çok başkaydı beaa :) The Longest Journey, Fable ve Syberia'yı da onun sayesinde tanıyıp sevmiştim zaten, duble nostalji oldu benim için, ellerine sağlık Serp!

Bu sayıdaki dosya konuları kadar sayfa tasarımları da acayip hoşuma gitti benim. "Yerinde duramayan oyun dergisi" ibaresinin Japonca yazılması, Outlast 2 incelemesinin köşesindeki her sayfada giderek azalan pil işareti, bir de China Mieville yazısı ve tasarımı çok güzeldi gerçekten <3 <br />
Herkesin ellerine sağlık...

@Danka Funka Chrono Trigger/Cross candır ya! Kaç sene geçti, hâlâ dinlerim müziklerini. Bu paylaştığın video da harikaymış cidden :)

Beğenenler: edenknight, Danka Funka, Aresny, phd

Aresny
Üye
Hızlıca göz gezdirdim. Yorumlara da bakılırsa canavar bir sayı olmuş ama ben daha Mart ayını okuyorum. :-|
vicente__
Üye
Bu tarihe kadar bekledim ama dergim gelmedi. Yardımcı olabilir misiniz? Abone olduğum mail:emrecavus11@hotmail.com. İsmim ise Emre cavus. Daha hangi bilgiler lazım bilemedim. Böyle bir sayıyı dijital versiyon ile ziyan etmek istemediğim icin daha okumadım dergiyi.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@vicente__ Şimdi kontrol ettik de adres bilgilerinde eksiklik varmış. Mailden konuşalım ok?
tersadamtersadam
Üye
Burasi kasiyor msne gecin.
discussioncontroller