Darksiders 3
oyuniyidir
Üye
Darksiders facebook sayfasında paylaşmış Trailer yayınlandı.
http://www.ign.com/articles/2017/05/02/darksiders-3-announced-a-ign-first
1. oyunundan müthiş bir zevk alıp, o kadarında yakın zevki 2. oyunda yaşarken aceleye gelmiş mi desem yapılamamış mı desem o sonu beni çok üzmüştü.
3. oyunu bekliyorum sabırsızlıkla.
DMC ve bu oyun sonsuza kadar çıksa sonsuza kadar oynarım. Tabi hiçbir şey bir DMC3 olamaz.
SamsonSamson
Üye
Bu oyun iyi midir?
oyuniyidir
Üye
Samson dedi:

Bu oyun iyi midir?

Vallahi trailerden anladığım kadarıyla yine bize bir amaç verip başka bir mekana sürükleyecekler
Orada ana amaç için bize yol açan görevlerle oyalayacaklar ve sonunda ana amacımıza ulaşacağız.
Yani 1. oyundan ziyade 2. oyunun tarzında bir şey olmasını bekliyorum.
1. oyundaki sürekli mekan değişikliği, o çöl teması, o çölün içindeki solucan, onunla yapılan savaş vs. gibi büyük miktarda haz veren boss ve mekan beklemiyorum. Combolar, dövüş mekaniği bir nebze geliştirilmiş olabilir. Ama "Ne kadar zor o kadar yüksek hasar ve karizmatik hareket" olayından ziyade sadece göze hoş gelen, "pek" bir refleks gerektirmeyen kombolar bekliyorum.
Kısacası ben 2. oyunun tarz olarak bir kopyası gibi olacağını düşünüyorum. Çok ufak değişiklikler ve grafikte gelişmelerden fazlası olacağını sanmıyorum. Ama senaryosu ilk oyunda beni çok cezbettiği için bu oyuna bu kadar merak saldım. Eğer bir sürpriz yaparlar da oyun içinde bulmacalara da yoğunlaşırlarsa 3. oyuna da aşık olabilirim.

Beğenenler: Orderabi

Orderabi
Üye
inanmıyorum yaaa

mor saçlı kadın ana karakter

yetheeeeeeeerrrr
DarK.DarK.
Üye
sonunda ya umarım patlamaz

Beğenenler: __skytalker__

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
ikinci oyuna kaç kere geri döndüm ama bi türlü bitirme ihtiyacı oluşmadı.

İlk oyundaki kadar bütünleşemiyorsun karakterle yada hikaye o kadar sarmıyor anlamadım. Biraz fazla özgür bırakmışlar gibi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

ikinci oyuna kaç kere geri döndüm ama bi türlü bitirme ihtiyacı oluşmadı.

İlk oyundaki kadar bütünleşemiyorsun karakterle yada hikaye o kadar sarmıyor anlamadım. Biraz fazla özgür bırakmışlar gibi.

Bende silip 3.kez yükledim. Bu sefer bitirebilirim umarım.
TaxmanTaxman
Üye
bayık seri çok bayıkk
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok güzel seri çok.

2. oyunun fazla serbestliği başlarda bayabiliyor ama ilerde açılıp hiç baymadıydı beni. İlk gezegeni atlatmaya bakıyor bana kalırsa. O gezegendeki son boss dövüşü itibariyle kaptırıp gittiydim.

3'e de hypelıyım ama değiştirip düz "Fury" yapacaklarına açlık yapıp oradan yürüseler daha ilginç olurdu bana kalırsa.
Ayrıca Salgın'ı daha çok isterdim, tabancalı falandı, daha güzel ve farklı bir gameplay çıkardı.
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok güzel seri çok.

2. oyunun fazla serbestliği başlarda bayabiliyor ama ilerde açılıp hiç baymadıydı beni. İlk gezegeni atlatmaya bakıyor bana kalırsa. O gezegendeki son boss dövüşü itibariyle kaptırıp gittiydim.

3'e de hypelıyım ama değiştirip düz "Fury" yapacaklarına açlık yapıp oradan yürüseler daha ilginç olurdu bana kalırsa.
Ayrıca Salgın'ı daha çok isterdim, tabancalı falandı, daha güzel ve farklı bir gameplay çıkardı.
DeadPool90DeadPool90
Üye
Demek ki dördüncüyü Salgın yapacaklar, müzikleri de Jesper Kyd yapsa ne güzel olur
discussioncontroller