Darksiders 3
ultimate_35ultimate_35
Üye
2. oyunu yarısında sildim abi çok bayıyordu yani hep aynı hareketler ve mekanlarda git gel yapmak beni bıktırdı bir süre sonra
Saltuklu
Üye
İlk iki oyunu, özellikle ikinci oyunu baya severek oynamıştım. Daha pek bir şey göstermediler ama nedense bu vasat olucakmış gibime geliyor. Bi de kırbaç > Dark Prince

MuhallebiMuhallebi
Üye
Oooo oyun tarihinin en çöp serilerinden birinin devamı geliyor.
Saltuklu
Üye
Neden çöp?
SamsonSamson
Üye
Saltuklu dedi:

Neden çöp?

Senin gibi insanlar beğenip oynuyor diye olabilir bence.
veeverveever
Üye
boom boom adeta

ama harbiden, önce akira şimdi bu neden @Muhallebi ?
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

boom boom adeta

Hojam demek ki kendisi de çöp bir insan. 2+2=4-1=3 hızlı mafemafik.
MuhallebiMuhallebi
Üye
veever dedi:

boom boom adeta

Akira yine daha tartışılabilir bir şey, batının maruz kaldığı ilk animelerden hem de cyberpunk olarak öncü bir yapım olması nefret ettiğim sürüyle anlamsızlık ve boş şey içerse de insanların sevmesini az çok anlayabilmeme sebep oluyor.

Ama bu Darksiders kadar anlamsız, boş, beleş, boktan bir oyun çok az oynadım. Gameplay leş, karakter inanılmaz hantal, türdeş oyunlardan ayıracak herhangi bir mekanikten yoksun, dövüşmek inanılmaz sıkıcı ve uzun.

Hikaye desen asla ilerlemiyor. Hikayenin ilerlediği bir noktadan diğerine geçene kadar O KADDDDAR FAZLA yaratıkla dövüşüp o kadar fazla anlamsız mekan değişikliği yapıyoruz ki bir noktadan sonra sadece kılınç tuşu spamlamak oluyor oyun. Ve bu hale geldikten sonra da çok uzun bir süre böyle olmaya devam ediyor. O noktaların birinde zaten "eeee skerler" diyip sildim.

Gameplay = leş

Hikaye akışı = leş

Oyunu farklı kılacak herhangi bir mekanik = yok

Oyunun kendine bağlayacak adam gibi bir hikayesi = yok

Bu oyunu seve seve oynayanın ya aklında zoru vardır ya gerçekten zevksizliğin kitabını yazmak için araştırma yapıyordur.

Orderabi
Üye
oyun akıyor be akıyor ;D
DharkanDharkan
Üye
Şöyle bi oyun varmış onu da bitireyim diyen (işsiz) adam oyunu tam. Eski oyuna bakmıştım, ee iyi güzel, oynanır diyor insan ama niye oynayayım ki diye de ekliyor. Dişe dokunur bir yanı yok
discussioncontroller