Darksiders 3
RidygoRidygo
Üye
Forumda da herkes iyice kendini en zevkli, en iyi bilen, mutlak dogru kisi sanmaya basladi.

"Ben bu oyunu sevmediysem seven gerizekalidir. Cunku ben her seyi en iyi bilen, en iyi zevklere sahip kisiyim."

Bu oyun begenilmis ki satmis. Iyice mala bagladiniz. Dogru duzgun elestirini yaparsin, neden sevmedigini belirtirsin tartisilir edilir.

Kendi begenilerinizi paylasmayan insanlari assagilik varliklarmis gibi etiketlemeye nereden hak buluyorsunuz?

Tam AKP zihniyeti gibi geliyor bana bu tarz yorumlar.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
yazmış işte

Muhallebi dedi:

Akira yine daha tartışılabilir bir şey, batının maruz kaldığı ilk animelerden hem de cyberpunk olarak öncü bir yapım olması nefret ettiğim sürüyle anlamsızlık ve boş şey içerse de insanların sevmesini az çok anlayabilmeme sebep oluyor.

Ama bu Darksiders kadar anlamsız, boş, beleş, boktan bir oyun çok az oynadım. Gameplay leş, karakter inanılmaz hantal, türdeş oyunlardan ayıracak herhangi bir mekanikten yoksun, dövüşmek inanılmaz sıkıcı ve uzun.

Hikaye desen asla ilerlemiyor. Hikayenin ilerlediği bir noktadan diğerine geçene kadar O KADDDDAR FAZLA yaratıkla dövüşüp o kadar fazla anlamsız mekan değişikliği yapıyoruz ki bir noktadan sonra sadece kılınç tuşu spamlamak oluyor oyun. Ve bu hale geldikten sonra da çok uzun bir süre böyle olmaya devam ediyor. O noktaların birinde zaten "eeee skerler" diyip sildim.

Gameplay = leş

Hikaye akışı = leş

Oyunu farklı kılacak herhangi bir mekanik = yok

Oyunun kendine bağlayacak adam gibi bir hikayesi = yok

Bu oyunu seve seve oynayanın ya aklında zoru vardır ya gerçekten zevksizliğin kitabını yazmak için araştırma yapıyordur.

veeverveever
Üye
Ridygo dedi:

aglamaya devam
__skytalker____skytalker__
Üye
Mis gibi oyun, köşelerinize sokam arkadaşlar.
RidygoRidygo
Üye

yazmış işte

Muhallebi dedi:

Bu oyunu seve seve oynayanın ya aklında zoru vardır ya gerçekten zevksizliğin kitabını yazmak için araştırma yapıyordur.

Yazmis evet.

Bakiyorum da okudugunu anlayamama sorunu devam ediyor hala.
Orderabi
Üye
valla öyle ayılıp bayılıncak bi oyun değildi de boş vakti olan adamın canı sıkıldıysa oynayabileceği türdendi açıkçası. bunun az daha kötü grafiklisi ve iki vurulunca öldüğün versiyonuna millet dünyanın en iyi rpgsi diye tapıyor sonuçta BLOODBORNE
MuhallebiMuhallebi
Üye
Ridygo dedi:

Forumda da herkes iyice kendini en zevkli, en iyi bilen, mutlak dogru kisi sanmaya basladi.

"Ben bu oyunu sevmediysem seven gerizekalidir. Cunku ben her seyi en iyi bilen, en iyi zevklere sahip kisiyim."

Bu oyun begenilmis ki satmis. Iyice mala bagladiniz. Dogru duzgun elestirini yaparsin, neden sevmedigini belirtirsin tartisilir edilir.

Kendi begenilerinizi paylasmayan insanlari assagilik varliklarmis gibi etiketlemeye nereden hak buluyorsunuz?

Tam AKP zihniyeti gibi geliyor bana bu tarz yorumlar.

Kes lan düdük.

Varsa dediklerimi çürütecek şeyler yaz.
RidygoRidygo
Üye
Hic ugrasamam. Daha sorunun ne oldugunu anlayamamissan bilale anlatir gibi anlatsam da anlayamazsin.

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
hmmm acaba bu durum ortada bir sorunun olmamasıyla mı alakalı?
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

Hic ugrasamam. Daha sorunun ne oldugunu anlayamamissan bilale anlatir gibi anlatsam da anlayamazsin.

Hojam Nolan puzzlelarını çözen sensin biz değiliz, anlamamamız normal değil mi sence de?
discussioncontroller