Darksiders 3
RidygoRidygo
Üye

hmmm acaba bu durum ortada bir sorunun olmamasıyla mı alakalı?

Dogru diyorsun. Sevmediginiz seyleri sevenlerin zekasiyla alay etmek, asagilamak normal bu forumda. Benim hatam.
Saltuklu
Üye
Takma kafana karşim. Bunların alayı göt deliği.
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

hmmm acaba bu durum ortada bir sorunun olmamasıyla mı alakalı?

Dogru diyorsun. Secmediginiz seyleri sevenlerin zekasiyla alay etmek, asagilamak normal bu forumda. Benim hatam.

Forumda yaya seviyesi sence nasıl hojam? Bana göre biraz az da...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
– PS Store Standard Edition -- 179,00 TL
– PS Store Deluxe Edition -- 209,00 TL
– PS Store Blades & Whip Edition -- 269,00 TL

– Xbox Store Standard Edition -- 145,00 TL
– Xbox Store Deluxe Edition -- 193,50 TL
– Xbox Store Blades & Whip Edition -- 256,50 TL

– Steam Standard Edition -- 269,00 TL
– Steam Deluxe Edition -- 314,12 TL
salih32salih32
Üye
pc ucuz len mq
CuriosityCuriosity
Üye
salih32 dedi:

pc ucuz len mq

Evet bu bilinen bir gerçek.Hatta maksimum 1 ay beklersen etik inancın yoksa para vermeden bile oynayabilirsin.
tolga_pctolga_pc
Üye
Tek taraflı olmuyor öyle etik geyiği. Sorunun Türk distribütörü kaynaklı olup olmaması da gene yapımcının suçu. Neden şu X ülkede satışlar düşük diye pazarlama departmanı oturup iki dakika google'dan asgari ücreti , sonra da dağıtıcının kaça bize sattığını öğrenemiyorsa cehhenem olup gitsinler bi zahmet. Indıe oyunları 100 liraya kadar hep full price basıp almışımdır, alırım da. Ama uzun yıllardır bir AAA oyuna para vermedim, vermeyi de düşünmüyorum. Benim oyunlarına maaşımın yüzde kaçını verdiğim umurlarında değilse benim hiç değil. Daha çok uğraşırlar Denuvoyla DRMle.
CuriosityCuriosity
Üye
tolga_pc dedi:

Tek taraflı olmuyor öyle etik geyiği. Sorunun Türk distribütörü kaynaklı olup olmaması da gene yapımcının suçu. Neden şu X ülkede satışlar düşük diye pazarlama departmanı oturup iki dakika google'dan asgari ücreti , sonra da dağıtıcının kaça bize sattığını öğrenemiyorsa cehhenem olup gitsinler bi zahmet. Indıe oyunları 100 liraya kadar hep full price basıp almışımdır, alırım da. Ama uzun yıllardır bir AAA oyuna para vermedim, vermeyi de düşünmüyorum. Benim oyunlarına maaşımın yüzde kaçını verdiğim umurlarında değilse benim hiç değil. Daha çok uğraşırlar Denuvoyla DRMle.

Herkes CD Projekt Red değil tabi :)
502502
Üye
DRM demişsiniz de oyun GOG'da da satılacak. Bu da demek oluyor ki DRM'siz versiyonu bazı fırsat sitelerinden yüzde yüzlük indirimle sıfır liraya alınabilecek.

https://www.gog.com/game/darksiders_iii_preorder

Konsol kıkları yine çaresiz, konsol kıkları yine mağlup.

Beğenenler: __skytalker__, rubyred, Samson

JerryJerry
Üye
Windows Store'da 145 liraya satılıyor, Steam fiyatına düzeltme gelebilir.

Bir de dağıtıcı Thq Nordic, ilk büyük indirimde 50 liraya alırsınız.
discussioncontroller