League of Legends ile ilgili geliştirmekte olduğumuz sitemize bakıp düşüncelerinizi paylaşır mısınız
OnurKi
Üye
Merhaba dostlar. Küçük bir ekiple LoL Canlı maç ve Profil internet sitesi geliştiriyoruz. Mevcutta bayağı bilinen ve kullanılan siteler olduğunu biliyorum fakat ekleyeceğimiz bir çok özellik var. Bir yerden başlamak gerek.

İnternet sitemiz: Https://www.lols.gg

Sitede canlı maçınızı takip edebilir ve sihirdar profillerini inceleyebilirsiniz. Bunları yapabildiğiniz bir çok site var tabii. Önce bu sistemlerin temel özelliklerini ufak dokunuş ve yenilikler ile oluşturup daha sonra daha 'eğlenceli' olan özellikleri eklemeyi amaçlıyoruz.

Diğer sitelerden farklı olarak:
• Yenilenmiş League of Legends istemcisinin tasarımını temel alarak Rün ve Kabiliyet sayfalarını tasarladık.
• Rün sayfalarına yeni özellik olarak Rün sayfası fiyat ve maliyetlerini ekledik. Bu özelliği başka bir yerde görmedim şahsen ve oldukça kullanışlı özellikle profesyonel oyuncuların rün sayfalarını kopyalamayı düşünüyorsanız.
• Canlı maç sayfasına Şampiyon Ustalığı , Kazanma oranları gibi kullanışlı bilgileri derledik. Bu kısımdan KDA bilgisini Riot Games’in yaptığı değişiklikler nedeniyle kaldırmak zorunda kaldık. Üzücü bir durum.

İnternet sitemiz şu anda Beta sürecinde. Sizden bir süre siteyi kullanmanızı ve ne düşündüğünüzü paylaşmanızı rica ediyorum. Neyin fazla kaçtığını veya neyin eksik olduğunu söyleyebilirsiniz. Veya keşke şöyle bir özellik olsa dediğiniz fikirleriniz varsa bunların hepsine açığız.

Siteye göz atmayı düşünenlere not:
• Dil sistemi yapım aşamasında bu yüzden site şimdilik sadece İngilizce.
• Normal maçlarınızı göremezsiniz çünkü Riot games bir ay içerisinde bu veriyi artık göndermeyecek. Bu yüzden biz de eklemedik. Düzenleme yapıldığında biz de ekleyeceğiz.
• Sitenin sağ altındaki baloncuğa tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz, anlık takip edip cevap vermeye çalışıyorum.

Bu proje hakkında güzel hislerimiz var ve ekleyeceğimiz bir çok eğlenceli fikir var. Başarılı olabilmek için tabii ki oyun ve forum topluluklarının yardımlarına ihtiyacımız var.
Herkese ilgisinden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum!
discussioncontroller