Blade Runner 2049
phdphd
Üye

http://www.imdb.com/title/tt1856101/

Ayrı başlık gerektirecek kadar tartışılır mı burda bilmiyorum ama bulunsun şöyle.
Orderabi
Üye
Bu Ryan Gosling averajı da artık sekizyüzdoksanbeş filmde oynar ölene kadar.

Beğenenler: HOX, MAVİSAKAL, Taxman, Gun

HOXHOX
Üye
tanrının dur ya kulum deme zamanı geldi şu dangoza. görmekten bıktım.
SamsonSamson
Üye
Bu adama bi tek komedi filmi gidiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sırf yüzü güzel, kızlar ıslansın diye cool rollere koyuyorlar hep.

Beğenenler: Bromdr, Astus

phdphd
Üye
Gosling çiroz duruyor biraz ama filmin adına hürmeten peşin hüküm vermek istemiyorum.

Beğenenler: Geass

funky_boyfunky_boy
Üye
Her ne kadar yüzünün eskidiğini kabul etsem de, başarılı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Beğenenler: Bromdr

SolidRisesSolidRises
Üye
Trailer fena döktürüyor.

Beğenenler: rubyred, Lost, sithari, 502

ElagordElagord
Üye
Ryan Gosling'i her ne kadar çok sevsem de pek gitmemiş gibi. Daha sert mizaçlı biri daha iyi olabilirdi. Ama ben de peşinen hüküm vermem bu filme.
502502
Üye
Öngösterimde sansürlü versiyonu dayamışlar. Gösterime girdiğinde tamamı sansürlü mü olacak, seansa göre sansürlü ve sansürsüz mü olacak belli değil ama WB Türkiye ve Cİnemaximum sorulara cevap vermediğine göre büyük ihtimalle ülkenin her yerinde her seans Allah-friendly olacak.

İki üç saatlik avuntuyu bile çok görüyorlar, illa o kılıç sallanacak.

Beğenenler: HOX

SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Öngösterimde sansürlü versiyonu dayamışlar. Gösterime girdiğinde tamamı sansürlü mü olacak, seansa göre sansürlü ve sansürsüz mü olacak belli değil ama WB Türkiye ve Cİnemaximum sorulara cevap vermediğine göre büyük ihtimalle ülkenin her yerinde her seans Allah-friendly olacak.

İki üç saatlik avuntuyu bile çok görüyorlar, illa o kılıç sallanacak.

Kore altyazılı 1080p düşer hemen hojam.

Sıkıntı yok.

Beğenenler: Jejunum

502502
Üye
Milyor yıl beklemişim biletimi alırım ama memnuniyetsizliğimi de dile getiririm medenice HERKAREBİRTABLO
discussioncontroller