Blade Runner 2049
rubyredrubyred
Üye
yav o sansürlenmiş daha doğrusu atlanmış sahneler nete düştü mü ? adam güzel güzel anlatıyordu cart diye başka sahneye geçtiler piç oldu.

Imax gitme imkanınız varsa imax gidin bu arada.
YacatismaYacatisma
Üye
gençler sansür falan dinlemeyin gidin bence. art direction olarak izlediğim en iyi bikaç filmden biri olmuş. müzikler ve çekim muazzam. evet belki gitmeyip protesto etmek daha doğru ama bu film kesinlikle imax perdesinde izlenmeli, pişman değilim.

Beğenenler: rubyred, Nesteress, Soddorath

NesteressNesteress
Üye
Şu imax muazzam bi şey doğrusu.

Spoiler:
sonda karlı bölüme geçtiği sahnede inanılmaz gürültüden bir anda tüm salon sessizleştiğinde aldığım hazzı çok az şeyden aldım. 10/10

Film bayağı iyi olmuş cidden bu arada. Rayn gostik'e de avaraj demeyin artık her şeyin altından suratı çıktığı için eskidi bayağı suratı ama gayet döktürmüş filmde.

Not: ilk seans şeyiyle filmi 7 liraya izlemek de ekstra keyifliydi eheh

hebelehoohebelehoo
Üye
Sansür toplamda kaç dakika sürüyor onu bir deyin hele. Ben de gitmeyecektim aslında ama böyle konuşunca gidesim geldi valla.
GunGun
Üye
Valla benim feci canımı sıktı atladıkları sahneler. Filmden alacağım tüm zevki mahvettiler. Gitmeyin.

Beğenenler: 502

CyroCyro
Üye
tam rakamı kimse bilmiyor ama saçma zoomlar, kesilen sahne derken 5-10 dk arası bir sansür vardır sanırım.
tolga_pctolga_pc
Üye
11 küsür dakikaymış
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben 3-4 dk. diye biliyordum. Çokmuş.
DemifiendDemifiend
Üye
8'i verdim. 11 dakika olamaz sansürlü sahneler ya. en fazla 3'dür. Film cidden çok uzun. Sonunu güzel toparladılar ama. Yalnız devamı gelecek şekilde bitirdiler, film box office'de patlamış. Devamının geleceğini sanmıyorum, yazık. Ayrıca iyi ki imax'de izlemişim dediğim bir sahne de olmadı. Bence sinema yerine düşmesini bekleyin, hem sansüre tepki olsun :D
502502
Üye
Düşük ilgiyi fırsata çevirip bi sansürsüz gösterim hamlesi yapsalar, ordan bi ikinci dalga olsa diyeceğim ama WB Türkiye taytlı süper kahraman tanıtmakla meşgul.

Yazık kere yazık.
discussioncontroller