Yeni Bilgisayar
ryuukryuuk
Üye
ogz açıldığında bu dostumuz 2 yaşındaydı

sadece söylüyorum

Beğenenler: Astus, funky_boy

rubyredrubyred
Üye
ryuuk dedi:

ogz açıldığında bu dostumuz 2 yaşındaydı

sadece söylüyorum

arkadaş doğduğunda ben lcd ekrana terfi etmiştim. 256kbps adsl kullandığımı söylemiyorum bile
ultimate_35ultimate_35
Üye
bir steve job daha tarihe gömüldü beyler ellerinize sağlık

Beğenenler: rubyred, creiGn, tnetennba

RidygoRidygo
Üye
TheNewOne dedi:

Arkadaşlar benim bilgisayarım çok eski değil fakat,ben birkaç işle uğraşıyorum 2.6GB istiyor bütçemle yeni bilgisayar almak istiyorum.Aileme nasıl açıklayacağım?Fikir verir misiniz?(12 yaşındayım,yaşım küçük ama..)

Saçma sapan girmişsin konuya hiçbir şey anlaşılmamış.

Elindeki bilgisayar uğraştığın şey için yetersiz mi kalıyor?

2.6GB isteyen şey nedir? İşletim sistemi mi? Neyin 2.6GB'ını istiyor? HDD, RAM, VRAM?

Ailene açıklayacağın şey elinde bilgisayar varken neden yenisini istediğin ise, gerçeği söyleyeceksin. "Bir projem var, bu makine kaldırmıyor." Bitti.
Zodiac
Üye
ben sanirim anladim. bu arkadas buyuk ihtimalle linux open source os falan filan yeni ogrendi kaynagi da mr. robot denen dizi. orada spesifik olarak kali linux kullanin pls falan deniyordu cunku. bu arkadas da izleyip gaza geldi ve bilgisayar istiyor xd

kali linux kurmak isteyen birisi boyle yazmaz cunku

Beğenenler: Samson, Ridygo, rubyred, funky_boy

creiGncreiGn
Üye
Beyler delirdiniz mi? Ciddi ciddi oturmus cevap veriyorsunuz bir de yav.

Beğenenler: Astus

SamsonSamson
Üye
creiGn dedi:

Beyler delirdiniz mi? Ciddi ciddi oturmus cevap veriyorsunuz bir de yav.

Kendi adıma konuşayım, işim yok, canım sıkılıyor.
ultimate_35ultimate_35
Üye
bende çocuğa şans veriyom belki bişey yapar yani hani çöpten 1 milyar dolar bulmak gibi bişi buda
külbastıkülbastı
Üye
OGZ forums in a nutshell...
funky_boyfunky_boy
Üye
Arkadaş %90 troll ama %10 ihtmiale karşılık; şu an windows yüklüdür diye tahmin ediyorum. CPU-Z indirip oradaki ekranları ve bilgisayarımdan harddisklerininin boyutunu ve doluluk oranlarını gösteren görselleri buraya koy. Yardım edilir.

Spoiler:
image
discussioncontroller