Far Cry 5
RidygoRidygo
Üye
Cerezlik
dodgerdodger
Üye
kopyasını kurdum bakmak için. ortam ve konu fena değil ama vuruş hissi çok kötü geldi bana.

bi de girişten sonra 3 bölge vr, hepsinde experience topla, sonra son adaya git konseptini görünce direkt sildim attım oyunu.

Beğenenler: tolga_pc

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Gayet bombos bir oyun olmus. Milletin baara baara hajuuuuum cok yeni bir far cry olmus dedigi oyun bu mu yani? Ayni boku AC:Oranges icin de demislerdi o da ayni cikmisti. Demek ki artik oyuncu yorumlarina da bakmamak lazim.

Biraz degisiklik yapmislar ama fc3'ün dlcsi olmaktan 1 tik ileri degil yine. Blood Dragon vari dlcleri gelecekmis belki onlar güzel olur.
SamsonSamson
Üye
Çöp ötesi.
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Çöp ötesi.

Hangi baban çöp ötesi ?
SamsonSamson
Üye
Curiosity dedi:

Samson dedi:

Çöp ötesi.

Hangi baban çöp ötesi ?

IQ tek haneli galiba hojam...
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Curiosity dedi:

Samson dedi:

Çöp ötesi.

Hangi baban çöp ötesi ?

IQ tek haneli galiba hojam...

Ay kusu küçük olanın penisi büyük olur.
SamsonSamson
Üye
Bravo
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Bravo

Sağlam kalecidir.

Beğenenler: Astus

tolga_pctolga_pc
Üye
dodger dedi:

kopyasını kurdum bakmak için. ortam ve konu fena değil ama vuruş hissi çok kötü geldi bana.

bi de girişten sonra 3 bölge vr, hepsinde experience topla, sonra son adaya git konseptini görünce direkt sildim attım oyunu.

İleride , hatta biraz ileride konu da kötü oluyor, işleniş sıfır. Atmosfer de ilk haritadan sonra sürekli aynı bok. İnsan her bölgeye ayrı bir hava , atmosfer koyar. Faith'in bölgesindeki tad her bölgede farklı şekilde hissedilmeliydi.
discussioncontroller