Oyungezer 116 - Haziran 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

SERİ EN ÖZLEDİĞİMİZ HALİNE GERİ DÖNÜYOR
Call of Duty: WWII İlk Bakışı

PC OYUNCULUĞUNUN EN ÖNEMLİ İSMİNDEN GENİŞ GENİŞ BAHSEDESİMİZ GELDİ
"Bir Valve Hikâyesi" Dosyası

FLASH MI DÖVER HARLEY QUINN Mİ?
Injustice 2 İncelemesi

"DISHONORED'IN UZAYLISI"NDAN ÇOK DAHA FAZLASI
Prey İncelemesi

"DARK SOULS'UN MAKİNELİSİ"NDEN ÇOK DAHA FAZLASI DEĞİL
The Surge İncelemesi

STRATEJİNİN DEV MARKASI, GARİP BİR GERİ DÖNÜŞ YAPTI
Warhammer 40,000: Dawn of War III İncelemesi

YÜRÜME SİMÜLASYONU DEYİP GEÇMEMEK LAZIM
What Remains of Edith Finch İncelemesi

"KORKUTUCU" DEĞİL AMA "ÜRPERTİCİ" BİR DENEYİM
Little Nightmares İncelemesi

İNCELEMELER
Batman Arkham VR
Battlezone VR
Cities: Skylines - Mass Transit
City of Chains
Dead Cells
Expeditions: Viking
Gravity Rush 2 - The Ark of Time: Raven's Choice
Injustice 2
Little Nightmares
Mr. Shifty
NBA Playgrounds
NieR: Automata - 3C3C1D119440927
Nioh: Dragon of the North
Ovivo
Pinstripe
Prey
Reservoir Dogs: Bloody Days
Slice, Dice & Rice
Sniper: Ghost Warrior 3
Strafe
The Franz Kafka Videogame
The Infectious Madness of Doctor Dekker
The Surge
Warhammer 40,000: Dawn of War III
What Remains of Edith Finch
Zero Escape: The Nonary Games

ve çok daha fazlası...
Portal'da Death Stranding Teorileri, Oyun Kahramanları'nda Yoko Taro, Detay'da Starbuck, Retrospektif'te Ridley Scott, Son Jeton'da Devil May Cry 3, Anime'de My Hero Academia, TV'de American Gods...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Selamlar herkese, şimdiden süper bir haziran dilerim ki zaten E3 umduğumuzun yarısı kadar bile dolu olsa süper bir ay olacağı kesin.

Ama ona gelmeden önce her yerinden bir şeyler fırlayan misler gibi haziran sayımızı sunmaktan onur duyarım. CoD'dur, Valve'dır, DoW III'tür, Inj 2'dir, Prey'dir derken bayağı şık oldu diye düşünüyorum. Umuyorum sizlerin de hoşuna gider.

Dijital versiyon eğer her şey yolunda giderse bugün (salı) açılacaktır. Basılı versiyon ise ya 1'i ya 2'si olur muhtemelen, kesin konuşmam zor şu aşamada.

İyi okumalar şimdiden!

Beğenenler: edenknight, alperdegirmenci

SamsonSamson
Üye
-Ö- dedi:

Selamlar herkese, şimdiden süper bir haziran dilerim ki zaten E3 umduğumuzun yarısı kadar bile dolu olsa süper bir ay olacağı kesin.

Ama ona gelmeden önce her yerinden bir şeyler fırlayan misler gibi haziran sayımızı sunmaktan onur duyarım. CoD'dur, Valve'dır, DoW III'tür, Inj 2'dir, Prey'dir derken bayağı şık oldu diye düşünüyorum. Umuyorum sizlerin de hoşuna gider.

Dijital versiyon eğer her şey yolunda giderse bugün (salı) açılacaktır. Basılı versiyon ise ya 1'i ya 2'si olur muhtemelen, kesin konuşmam zor şu aşamada.

İyi okumalar şimdiden!

E3'e kim gidiyor? Stream vs. olacak mı?
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Tüh kaka size :[[
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Samson Serpil'le Tuğbek gidiyor. Sanmıyorum stream yapacaklarını ama onlara sormak lazım tabii.

@alperdegirmenci Yine n'aptık bea ^_^

Beğenenler: Samson

ByGusByGus
Üye
The Franz Kafka Videogame, ne güzelde bir isim bulmuşlar. İnsanı merak içinde bırakıyor:) O degilde, sınavlardan bu ayın dergisini bile okuyamadım daha. Gelemedim daha güzelim Persona 5 incelemesine. Neyse bittikleri zaman ikisinide okurum zevkle artık.
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
-Ö- dedi:

@alperdegirmenci Yine n'aptık bea ^_^

Daha ne olsun kapağa baksana bea. (evet kapak çok önemli :’( ) :\
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Bu kapagi gormekten gina geldi artik.Yabanci dergiler ve level de ayni kapakla cikti siz bari farkli bir kapakla ciksaydiniz.Oyun olarak degil ama kapak resmi biktirdi artik.

Beğenenler: ico_irg

DemifiendDemifiend
Üye
Bence call of duty konulması çok güzel olmuş. Kapak resmi ya fifa ya da cod olmalı. Bu Fifa'dan daha güzel bence. Ama keşke steamde çıkmasının hatrına Metin 2'yi kapak yapsaydınız. En azından geçen ayki kapaktan daha güzel olurdu. Geçen ayki ne öyle, çizgi filmi kapak yapmışsınız :[[

Spoiler:
Ciddi yazı değildir

Yalnız merak ettiğim bir konu var, neden kapaklar o ay çıkan oyunların kapağı değil de hep ön incelemesini yaptığınız oyunların kapağı? Şunun ticari mantığını anlamak istiyorum çünkü ben dergiyi aldığım zaman oo şu oyunun incelemesi varmış diye alırım, ooo şu oyun ne şekilde çıkacakmış acaba diye değil.
DreamonDreamon
Oyungezer
Demifiend dedi:

Bence call of duty konulması çok güzel olmuş. Kapak resmi ya fifa ya da cod olmalı. Bu Fifa'dan daha güzel bence. Ama keşke steamde çıkmasının hatrına Metin 2'yi kapak yapsaydınız. En azından geçen ayki kapaktan daha güzel olurdu. Geçen ayki ne öyle, çizgi filmi kapak yapmışsınız :[[

Spoiler:
Ciddi yazı değildir

Yalnız merak ettiğim bir konu var, neden kapaklar o ay çıkan oyunların kapağı değil de hep ön incelemesini yaptığınız oyunların kapağı? Şunun ticari mantığını anlamak istiyorum çünkü ben dergiyi aldığım zaman oo şu oyunun incelemesi varmış diye alırım, ooo şu oyun ne şekilde çıkacakmış acaba diye değil.

Bu işlerin uzmanı sayılmam ama kendimce anladığım kadarıyla açıklayabilirim.

Kapak dediğimiz olay derginin hayatta kalması için önemli bir ticari element özünde. İçeriğiniz ne kadar iyi olursa olsun kapak iyi olmazsa bütün dergi boşa gitmiş oluyor zira.

Bu kapakların genele hitap etmesi de satışları doğrudan etkiliyor diye biliyorum. Örneğin ben Dawn of War serisini çok sevsem de bu Türkiye'deki genel oyuncu kitlesi için çok geçerli sayılmaz. O yüzden ilgi çekecek, potansiyel okurların dergiyi almasını sağlayacak popüler oyunlar tercih etmek daha güvenli bir tercih. "Arada Persona gibi kapaklar da yapıyorsunuz." derseniz o konuda da haklısınız. O da bizim deliliğimiz muhtemleen :)

NeOzguRNeOzguR
Üye
Dergiyi sürekli alan bir kesimin zaten "la bu nebçim kapak almıyorum bu ay" diyebileceğini düşünmüyorum şahsen çünkü onların baktıkları şey farklı. CoD'u en son MW1 ile bırakmış ve sonra zerre ilgilenmemiş birisi olarak da Ali'nin dediklerine katılıyorum. Ülkede önemli olan dış cephe maalesef her konuda.

Dolayısıyla arada Persona gibi "sıradışı" (ama hakeden) kapaklar görülmesi "istisnalar kaideyi bozmaz" sözüne getiriyor bizi eninde sonunda.

Beğenenler: SodyumFlorür

discussioncontroller