Oyungezer 116 - Haziran 2017
DemifiendDemifiend
Üye
Demek istediğim dikkat ettiğim kadarıyla çok özel oyunlar istisna olacak şekilde çoğunlukla ön inceleme yapılan oyunların görselleri kapak yapılıyor. Hadi diyelim popüler oldukları için, koyuluyor ama bu oyunların incelemesi yapıldığında ikinci kez koyulmuyorlar. Bu kapak da oyun çıktığında koyulmayacaktır. Mesela bu sayıda her ne kadar COD kadar popüler olmasalarda Türkiye'de Prey, Warhammer hatta injustice 2 bile kullanılabilirdi kapakta, Bu kapak da oyun çıktığında yapılırdı.
darkkkraldarkkkral
Üye
Herkesin kolaya kaçıp Call of Duty'yi yaptığı bu ayda Oyungezer bir farklılık yapıp Injustice veya Prey kapağı yapar dedim ama yine şaşırttınız.
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Kapak mevzuunu açtığım için kusura bakmayın. Belki bir klişe yaptığım şey, ancak önce oyungezer başlattı. :-D Evet her ne kapak çıkarsa çıksın dergiyi alacağım. Çünkü içerikleri beni mest ediyor. Bence kainatın en güzel dergisini çıkarıyorsunuz. Ancak sadece siyah kapaklı bir dergi çıksaydı benim için daha cezbedici olurdu. Bunu ciddi ciddi düşünelim bence. Kapak görseli bulamadığımızda düz bir zemin rengiyle çıkaralım dergiyi. Ancak yanlışım varsa düzeltin oyungezer ailesi ancak bazı oyunların kapak olması için oyun firmaları dergiye herhangi bir ücret ödüyor olabilir. Sonuçta maddiyat dünyası.. :-D Durum maddiyat ile alakalı ise sonuna kadar saygı duyarım. Problem etmem. Sadece "Yeni Call of Duty bizi o kadar heyecanlandırıyor ki..." demeyin yeter :-D

Edit: Yarı şaka yarı ciddi yazdım. Kırdıysam döktüysem affola.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Köşeni güzel yazmışın yine Ömer Abi, askerlik-ramazan örneği güzeldi.

Burak Eken de yeni katıldı galiba, hayırlı uğurlu olsun. Tanıyor muyuz, forumdan galiba ?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Demifiend & alperdegirmenci Yani hani oyunun çıkıp çıkmadığı çok belirleyici değil kapak seçimlerinde. Ufak bir hesap kitap sonrasında en fazla ilgi çekeceğini düşündüğümüz oyunu koyuyoruz genelde. Hesap kitap dediğim de mesela CoD'un çıktığı ay kapak için aday olacak başka büyük oyunlar da var (Battlefront II, olası bir AC gibi) ama bu ay o kadar hit başka bir şey yoktu (Prey ve Injustice de iyi adaylardı ama CoD kadar değil). Biz de şimdiden o topu kullanalım istedik, hepsi bu. Ama Alper demişsin ya

"Yeni Call of Duty bizi o kadar heyecanlandırıyor ki..." demeyin yeter :-D

diye, FPS sever insanlarımız arasında heyecan yaratıyor aslında şimdi yalan söyleyemeyeceğim :)

@Planeswalker O konuda çok fazla güzel artwork hazırlamayan Activision'ı suçlayacaksın :)

@Phenomenon Teşekkürler :) Burak Eken bir süredir var aslında ama çok yoğun yazan bir arkadaş değil. Euro Truck Sim yazılarından hatırlarsın belki.

Beğenenler: alperdegirmenci, ParaDise

PhenomenonPhenomenon
Üye
Geçen ay eleştirmiştim sanıyorum bu ay hakkını vereyim. Onur Kaya'nın Prey yazısı güzel olmuş.
Pro34
Üye
Worldoftanks indirim kuponu dagitiyoruz diyosunuz uye oluyoruz kupon bitti deniyo. Valla iyi iş aferim kandirin milleti.
discussioncontroller