Beleşe Sert Kapaklı Galaksinin Otostopçu Rehberini
külbastıkülbastı
Üye
Bu kitabı uzun zaman önce almıştım ama çevirisi rezalet. Pahalıya aldığım içinde atamıyorum. Yer darlığından fazla kitapları elden çıkarıyorum. Kitabı isteyen varsa kitaplığının fotoğrafını çekip konuya atsın. En iyi kitaplığın sahibi kitabı kapar.
DharkanDharkan
Üye
Çevirisi rezalet mi?

Harry Potter'ın çevirisi rezalet demek gibi bir şey bu. Epey güzel çeviridir otostopçununki.
külbastıkülbastı
Üye
Farsçaya biraz fazla yaslanmışlar. Kişisel zevk diyelim. Benim hoşuma gitmedi. Orjinalini okuduğum zaman aldığım keyfi Türkçe çevirisinde alamadım ama kötü bir kitap da değil. O yüzden isteyen olursa kitabı buradan ödemeli kargo ile birine yolayacağım. İsteyen olursa kitabı yollarım, kimse istemezse buradaki lise kütüphanesine veririm ama zaten lise kütüphanesine yeterince kitap bağışladım.
OneInchManOneInchMan
Üye
image

yolla panpa
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bence sert kapaklının arşivlik değeri var zira bir daha basılmayacak. Çünkü kitabın haklarını Alfa Yayıncılık almış. Onlarda mok gibi kapaklarla basmışlar.
külbastıkülbastı
Üye
@OneInchMan

Adres ne?
OneInchManOneInchMan
Üye
TC beştepe ankara külliyesi /s
CaturdayCaturday
Üye
Ben alabilirim külbastı yaw.İstiyordum da pahalı diye yanaşmamıştım hiç
Orderabi
Üye
1500 kitaplı kütüphanemi koyar kitabı alırdım ama öteki evde kaldı, zaten yarısını da okumadım lmao çünkü fiction şeyler okumak epey waste of time geliyor artık doğrusu
CaturdayCaturday
Üye
Lavır da iyice delirdiğine göre forumu uçurabiliriz.
Orderabi
Üye
yaw saracak başlık arıyorum forum akmıyor
discussioncontroller