Beleşe Sert Kapaklı Galaksinin Otostopçu Rehberini
CaturdayCaturday
Üye
garantili iddaa kuponu yerine 4-5 tane kitap alaydın ZAMBİYA!
YacatismaYacatisma
Üye
az kitabın olmasının sebebi aslında kitap okuyamıyor olmam yaww. okuduğuma odaklanamama gibi mal bir problemim var. 10-15 sayfa falan anca okuyabiliyorum, kafam sürekli başka yerlere gidiyor.
SamsonSamson
Üye
Yacatisma dedi:

az kitabın olmasının sebebi aslında kitap okuyamıyor olmam yaww. okuduğuma odaklanamama gibi mal bir problemim var. 10-15 sayfa falan anca okuyabiliyorum, kafam sürekli başka yerlere gidiyor.

Nerelere gidiyor abi kafan mesela? Ekran kartına mı yoksa iddaa kuponuna mı? PAPUAYENİGİNE
CaturdayCaturday
Üye
ulan madem okuyamıyorsun kitap bu kitabı niye istiyorsun,sen satarsın kesin bu kitabı da hiç kullanılmamış diye UGANDA!
YacatismaYacatisma
Üye
olm ne zenci billuru merakınız varmış yaww.
Orderabi
Üye
Yacatisma dedi:

bahahahaha mesela ne gibi yerlere gidiyor hocam

SamsonSamson
Üye
Yacatisma dedi:

olm ne zenci billuru merakınız varmış yaww.

BAZBONGO!
CaturdayCaturday
Üye
Orderabi dedi:

Yacatisma dedi:

bahahahaha mesela ne gibi yerlere gidiyor hocam

LELZO NEREYE GİDECEK YAW ANİME KIZLARINA GİDİYOR OLABİLİR ZOMBOLAZZE!

Beğenenler: Samson

YacatismaYacatisma
Üye
kafamın nereye gittiğinden size ne lan düdük makarnalar sizi.
Orderabi
Üye
yaw kitaba odaklanamıyorum kafam başka yerlere gidiyor da endüstri meslekte arka sırada 31leyen adam bahanesi biladerrr
discussioncontroller