Oyungezer App sorunu
mmeirrttmmeirrtt
Üye
Oyungezer'e Magster üzerinden abone olmuştum. Oyungezer uygulaması çıkınca ona geçtim ve Nisan ayında bir yıllık aboneliğim sona erdi. Mayıs ayının 2'sinde tekrar abone oldum. Ancak Mayıs ayının sayısını okuyamadım. "Belki aboneliğim bir sonraki aydan başlıyordur," diye düşünerek o sayıyı satın aldım.

Haziran ayını sitede görünce uygulamadan kontrol edeyim dedim ama satın almamış gözüküyorum. Tekrar satın almak istediğimde zaten bir aboneliğim olduğu için almama izin vermiyor. Benim mi atladığım bir detay var, bilemiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Spoiler:
image
SamsonSamson
Üye
Bunu bize değil, Magster'a soracaksın.
mmeirrttmmeirrtt
Üye
2 dakika içinde yanıtladığın için teşekkür ederim. Magster'a da sordum zaten. Sen onlardan daha hızlı çıktın...
SamsonSamson
Üye
mmeirrtt dedi:

2 dakika içinde yanıtladığın için teşekkür ederim. Magster'a da sordum zaten. Sen onlardan daha hızlı çıktın...

Rica ederim.
ultimate_35ultimate_35
Üye
hazır yeri gelmişken sorayım,

Bende Magzter den 1 sayı satın almıştım ama daha sonra otomatik olarak 2.sayıyı da almış. Ben şimdi 3.sayıyı almak istemiyorum artık. İptal edebilirmiyiz ? ya da bunlar benim kartımdan otomatik para mı çekiyor onu öğreneyim bari. Ben sadece 1 dergi almak istiyordum adamlar otomatiğe bağlatmış.
QuendarthQuendarth
Mod
Hesap ayarlarında iptal seçeneği vardır mutlaka.
ultimate_35ultimate_35
Üye
denedim onu ama sonuç verdiğinden emin değilim
discussioncontroller