MAVİ KURT RUHU FORUM FRPESİ
AdramelechAdramelech
Üye
image

yuno44907 dedi:

Mavi Kurtların Geçmişi
Mavi kurtların gezegeni olan yunois'i SAM'liler tarafından işgal edildi. Pek çok kurt öldürüldü. Öldürülemeyenler zayıflatıldıktan sonra Dünya'ya fırlatıldı. Bunlardan biri MasterMind'di. MasterMind diğer kurtları toplarsa yunois'i geri alabileceğini düşünüyordu. Duygu yoğunluğundan kaynaklanan göz yaşlarıyla vakit kaybetmeden çalışmaya başladı. O duygulardan nefret ederdi. Duygular zayıflıktı. En son 8 yaşındayken ağlamıştı. Ve şimdi lanetler yağdırarak ağlarken şu 4 kelimeyi tekrarlıyordu, "İntikam. Ben onlardan zekiyim."

Mavi kurtlar belli bir aşamadan sonra yok edilemez oluyorlardı. Onlar zayıflatılıp Dünya'ya atılanlardı. Zayıflatılmak ruhlarından bir parçayı söküp alıyordu. Onların ruhu iyileşebilirdi ama ruhları parçalandığında hafızalarını da kaybediyorlardı. İleriki bölümlerde ölümsüz bir mavi kurdun ölümsüzlüğünü daha iyi anlatacağım, şimdi gizemli kalması daha iyi.

Mavi kurtların Dünya'da bulunması zayıf insanlara çok zarar veriyor ve Dünya'daki güç dengesini mahvediyordu. MasterMind'in yunois'e geri dönmek istemesinin bir nedeni de buydu. Şimdi hafızasını kaybetmiş ve belki de kendisinden daha güçlü olan mavi kurtları bir araya getirmeye çabalayacak ve muhtemelen başarısız olacaktı.

Kurallar
- Lütfen 18 yaşının altıysanız bu oyuna gelmeyin, çünkü mavi kurt ruhunun destanı artı yirmi sekiz öğeler içermektedir
- HYBRID ve FATAL gibi frp sistemlerine eğer aşinaysanız iyi olur, değilseniz size bi öğretmen atanacaktır
- çok yalnızım
- lütfen bu oyunu bi furry oyunu sanmayın oldukça dikkatli okursanız vermeye çalıştığımız subliminalleri anlayabilirsiniz

- şimdilik sadece on beş oyuncu alıyorum ancak baş edebilirsem daha fazlasına da bindirmek istiyorum
- binmek bedava, dikkatli okursanız karakter yaratımını da çözebilirsiniz
- oyunda d6, d4, d100 ve d70 zarlar kullanılmaktadır

Karakter Yaratma
-Karakter yaratırken aşağıdaki şeyi doldurmanız lazım.

Karakter İsmi:
Karakter Yaşı: [18 ile 80 arası]
Ruhunuzun rengi: [Gökkuşağından seçin, Kızıl ötesi mor ötesi gibi renkler uygun DEĞİLDİR]

Kondisyon: [yaş * 12]
İstek: [log(yaş) + 12]
Bilgilililik: [12 ile başlıyor ama yaşınız 30 üzeriyse 16 ile başlıyorsunuz]

Özgeçmiş: [dilediğiniz gibi ama original lore a uygun olacak şekilde]

Oyuncu Listesi
- Oramayuma Buramayuno [Type_Tridoron]
- KARAKABARAN [Samson]
- Yumayuno Yunoyuma [Lethe]
- Yamete Senpai [Yacatisma]
- Hakikiyuno44907 [Peppelije]
- Angela Starlight/Princess of Darkness/Guardian of Life [Gun]
-
-
-
-
-
-
-
-
-

İstek ve Öneri
bize discorddan katılabilirsiniz soru, istek ve önerilerinizi bize verebilirsiniz: https://discord.gg/tTHXhX
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Karakter İsmi: Oramayuma Buramayuno
Karakter Yaşı: 457
Ruh Rengi: Sarı üzerine mor puantiye.

Kondisyon: 5484
İstek: ln(457)+12=18,124683390894204699193131381153
Bilgilililik: 16.1

Özgeçmiş:
hermes eskiden gidip de yehova'ya cinsiyetini sormuştu. yehova ise ona şunu söylemişti “doğurma gücüne sahip olduğum için bir kadın olduğumu söyleyebilirsin ancak şunu bilmelisinki tanrı aynı anda hem kadın, hem de erkektir. çünkü erkeği de, kadını da ben yarattım ve bütün kâinat benim bir parçamdır. senin evlendiğin kadın da benden bir parçadır, sen de benden bir parçasın. bu yüzden bir araya gelince bir bütün olup tanrısal huzura kavuşuyorsunuz. o hâlde kadın da benim, erkek de. çünkü bütün kâinat benim bir parçamdır, hepsi benim bedenimin parçalarıdır ve bu yüzdendir ki ben sizi sizin kendinizi tanıdığınız kadar iyi tanır ve sizin dahi hatırlayamadığınız geçmişinizi bilirim.”
SamsonSamson
Üye
Karakter İsmi:KARAKABARAN
Karakter Yaşı: 1000
Ruhunuzun rengi: Beyaz ama parlaması siyah renkte

Kondisyon: 12000
İstek: 15
Bilgilililik: 31 (meditasyon yaptıktan sonra 50 saat boyunca bilgililik oranı %500 artıyor)

Özgeçmiş: KARAKABARAN (doğuştan ismi Moryalli) big bang patlamasından önceki bilgilililer konseyinde görev yapmıştır fakat patlamadan sonra karakteri evrim geçirerek artık üstün koruma muhafizi olarak evrimleşmiştir. Hayattaki tek amacı sonsuz aşk sevgi kupasını bulup....
AdramelechAdramelech
Üye
arkadaşlar 15 oyuncu dedim ama 4 olursa da oynatırım lütfen katılım yapın tşk
LetheLethe
Üye
Karakter İsmi: Yumayuno Yunoyuma
Karakter Yaşı: 333
Ruhunuzun rengi: mavi pembe damalı
Kondisyon: 3996
İstek: 2.52244423363
Bilgilililik: 17

Özgeçmiş:
Eğitim
Ön lisans: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu, Lycantrophy Fakültesi Kurt Felsefesi
Yüksek Lisans: Erzurum Atatürk Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, Felsefe ve Din Bilimleri

İş Tecrübesi

150 yıl Mavi Kurt Ocakları Erzurum ruhani başkanlığı.
31 Dönem Erzurum MHP Millet Vekili.
GunGun
Üye
FATAL en sevdiğim sistemdir. Anal Circumference için oradaki tabloyu kullanacaksınız sanırım. 2 sorum olacak yalnız.

1) Ruhumuz rengi için RGB değerlerini versek uygun olur mu. Mavi ya da yeşil ile kendimi yeterince ifade edemediğimi hissediyorum

2) İstek: [log(yaş) + 12] demişsiniz. Burdaki logaritmayı hangi taban üzerinden hesaplıyoruz. e ya da 10 tabanı muhtemel duruyor ama gene de sormak istedim.

Heyecanla bekliyorum, iyi oyunlar.
AdramelechAdramelech
Üye
Gun dedi:

FATAL en sevdiğim sistemdir. Anal Circumference için oradaki tabloyu kullanacaksınız sanırım. 2 sorum olacak yalnız.

1) Ruhumuz rengi için RGB değerlerini versek uygun olur mu. Mavi ya da yeşil ile kendimi yeterince ifade edemediğimi hissediyorum

2) İstek: [log(yaş) + 12] demişsiniz. Burdaki logaritmayı hangi taban üzerinden hesaplıyoruz. e ya da 10 tabanı muhtemel duruyor ama gene de sormak istedim.

Heyecanla bekliyorum, iyi oyunlar.

öncelinkle mesajın ve katılıma olan ilgin için teşekkür ederim karşim

sorularına umarım cevap olabilirim çünkü ben de emin değilim

1) açıkçası rgb değerler bana ve sisteme uyar, yalnız, hsb değerler sistemi bozduğundan onları kabul edemiyoruz. eğer transparan yapmak yapmak istersen alpha channel da katabilirsin. eğer aklında bir renk kodlaması varsa onu da yazarsan sisteme uydururuz.

2) taban olarak genelde 2 ila 13 arasında herhangi bir taban veyahut, ln denilen e tabanlı sistemi kullanabilirsiniz. ben yalnız olduğumdan genelde ln kullanıyorum, arkadaşlar değişik tercihlere sahip olabilir. eğer çok isterseniz tabansız yapabilirsiniz.

çok teşekkür ederim umarım çok teşekkür ederim umarım çok teşekkür ederim umarım güzel cevap verebilmişimdir.
YacatismaYacatisma
Üye
Karakter İsmi: Yamete Senpai
Karakter Yaşı: 16
Ruhunuzun rengi: Pembe

Kondisyon: 192
İstek: 13.204119982655924780854955578898
Bilgilililik: 30

Özgeçmiş: 16 sene olmuştu Tentacle Lord'un gazabından kurtulalı. Tüm ailesi onu kurtarmak için kendilerini feda etmişlerdi. Ama bu olanları ona anlatacak kimse yoktu... Ta ki okula yeni gelen gizemli beden hocası tüm gerçekleri ona soyunma odasında tüm çıplaklığı ile açıklayana kadar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı... O artık içinde her zaman hissettiği gücün farkına varmaya başlamıştı.
AdramelechAdramelech
Üye
Yacatisma dedi:

İstek: 0

Özgeçmiş: 16 sene olmuştu Tentacle Lord'un gazabından kurtulalı. Tüm ailesi onu kurtarmak için kendilerini feda etmişlerdi. Ama bu olanları ona anlatacak kimse yoktu... Ta ki okula yeni gelen gizemli beden hocası tüm gerçekleri ona soyunma odasında tüm çıplaklığı ile açıklayana kadar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı... O artık içinde her zaman hissettiği gücün farkına varmaya başlamıştı.

kardeşim katılımın için teşşekkür ederim ancak istek hesabını yanlış yapmışsın ancak eğer oyun daha zor olsun ben daha zor bir karakter oynamak istiyorum dersen bununla devam edebilirsin diğer türlü 13.204119982655924780854955578898 yapmanı tavsiye ederim. diğer türlü tüm diferansiyel hesaplar sıfıra veya sonsuza gidecektir sonsuzluk sadece hasar hesaplaması yaparken ortaya çıkmalı.
SamsonSamson
Üye

Yacatisma dedi:

İstek: 0

kardeşim katılımın için teşşekkür ederim ancak istek hesabını yanlış yapmışsın ancak eğer oyun daha zor olsun ben daha zor bir karakter oynamak istiyorum dersen bununla devam edebilirsin diğer türlü 13.204119982655924780854955578898 yapmanı tavsiye ederim. diğer türlü tüm diferansiyel hesaplar sıfıra veya sonsuza gidecektir sonsuzluk sadece hasar hesaplaması yaparken ortaya çıkmalı.

Bu sistem çok basit geldi bana, sistemin D&D 6.3 versiyonunda oynanmasını arz talep ediyorum.......
Hakikiyuno44907
Üye
Karakter ismi: Peppelije
Karakter yaşı: 3.1415
Ruhunuzun Rengi: Radyoaktif Sarı
Kondisyon: 2023
İstek: ∆=b²-4ac(12.497137069966633312134
Bilgelik:sonsuz eksi 1
Özgeçmiş:
Eğitim
Ön lisans :Hayat okulu, yaşam boyu sefalet fakultesi, cançekişme bölümü
Yüksek lisans: candan erçetin resim olulu
İs:
37 senelik nasa gemi
Hayatı boyunca sadece uzaydan gelen vampir reptilian siyonistlere karşı savaştım.
discussioncontroller