MAVİ KURT RUHU FORUM FRPESİ
AdramelechAdramelech
Üye
Samson dedi:

Yacatisma dedi:

Karakter İsmi: Yamete Senpai
Karakter Yaşı: 16
Ruhunuzun rengi: Pembe

Kondisyon: 192
İstek: 0
Bilgilililik: 30

Özgeçmiş: 16 sene olmuştu Tentacle Lord'un gazabından kurtulalı. Tüm ailesi onu kurtarmak için kendilerini feda etmişlerdi. Ama bu olanları ona anlatacak kimse yoktu... Ta ki okula yeni gelen gizemli beden hocası tüm gerçekleri ona soyunma odasında tüm çıplaklığı ile açıklayana kadar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı... O artık içinde her zaman hissettiği gücün farkına varmaya başlamıştı.

kardeşim katılımın için teşşekkür ederim ancak istek hesabını yanlış yapmışsın ancak eğer oyun daha zor olsun ben daha zor bir karakter oynamak istiyorum dersen bununla devam edebilirsin diğer türlü 13.204119982655924780854955578898 yapmanı tavsiye ederim. diğer türlü tüm diferansiyel hesaplar sıfıra veya sonsuza gidecektir sonsuzluk sadece hasar hesaplaması yaparken ortaya çıkmalı.

Bu sistem çok basit geldi bana, sistemin D&D 6.3 versiyonunda oynanmasını arz talep ediyorum.......

hybrid sisteminde oynadığımızdan o teknik olarak içinde d&d, RaHoWa, FATAL, SenZar, Zarrakan, pathfinder, cant find the path gibi pek çok sistemleri içermektedir. o yüzden tanıdık geleceğine inanıyorum. ama kafadan integral ve logaritma hesabı yapabildiğini umuyorum.
SamsonSamson
Üye

Samson dedi:

Yacatisma dedi:

Özgeçmiş: 16 sene olmuştu Tentacle Lord'un gazabından kurtulalı. Tüm ailesi onu kurtarmak için kendilerini feda etmişlerdi. Ama bu olanları ona anlatacak kimse yoktu... Ta ki okula yeni gelen gizemli beden hocası tüm gerçekleri ona soyunma odasında tüm çıplaklığı ile açıklayana kadar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı... O artık içinde her zaman hissettiği gücün farkına varmaya başlamıştı.

kardeşim katılımın için teşşekkür ederim ancak istek hesabını yanlış yapmışsın ancak eğer oyun daha zor olsun ben daha zor bir karakter oynamak istiyorum dersen bununla devam edebilirsin diğer türlü 13.204119982655924780854955578898 yapmanı tavsiye ederim. diğer türlü tüm diferansiyel hesaplar sıfıra veya sonsuza gidecektir sonsuzluk sadece hasar hesaplaması yaparken ortaya çıkmalı.

Bu sistem çok basit geldi bana, sistemin D&D 6.3 versiyonunda oynanmasını arz talep ediyorum.......

hybrid sisteminde oynadığımızdan o teknik olarak içinde d&d, RaHoWa, FATAL, SenZar, Zarrakan, pathfinder, cant find the path gibi pek çok sistemleri içermektedir. o yüzden tanıdık geleceğine inanıyorum. ama kafadan integral ve logaritma hesabı yapabildiğini umuyorum.

Kafadan integral ve logaritma yapamayan zaten oynamasın bu oyunu :D

Demek istediğim D%D 6.3'ün otomatik hesaplama sistemi nedeniyle oyunun oyun süresi kolaylaşır ve hesaplamalar hızlanır hemen.

Bir de kullanacağımız zarlar kuantum hesaplaması yapabiliyor mu? Çünkü benim karakterimin özelliği gereği attığım bazı zarların aynı anda hem 6 hem de 1 gelmesi falan gerekebiliyor.
GunGun
Üye
image
Karakter İsmi: Angela Starlight/Princess of Darkness/Guardian of Life (3 karakterli)
Karakter Yaşı: 10e6
Ruhunuzun rengi: Persian indigo (50, 18, 122) / Tyrian purple (102, 2, 60) / Mürdüm şerbeti (72, 2, 43)

Kondisyon: 12*10e6
İstek: 18 (logaritmayı 10 tabanında aldım ^^)
Bilgilililik: 3/200/200^e

Özgeçmiş: Angela 9 yaşında sevimli bir kızdır. Bir gün bahçelerine düşen siyah bir meteor onu evrendeki tüm karanlığın prensesine dönüştürür ve Angela'nın çıldırarak ikinci kişiliğinin ortaya çıkmasına neden olur. Dünyayı ve sonradan ele geçirip 1 milyon yıl boyunca demir yumruğu ve oyuncak ayılarıyla yönettikten sonra yaptığı hatanın farkına varıp herkese karşı hissettiği şefkat sayesinde Guardian of Light karakterine sahip olur. Sonsuz iyiliğin gücüyle, Angela, kendi kurduğu düzenin sonunu getirip zamanda geri gelerek bu kötülüğün hiç başlaması için uğraşır. Ancak geçmişe geldiğinde princess of darkness formuyla birleşir ve aynı beden içerisinde Angela, Princess of Darkness ve Guardian of Life'ı barındıran küçük bir kız çocuğu haline gelir.
AdramelechAdramelech
Üye
Samson dedi:

Samson dedi:

Yacatisma dedi:

Demek istediğim D%D 6.3'ün otomatik hesaplama sistemi nedeniyle oyunun oyun süresi kolaylaşır ve hesaplamalar hızlanır hemen.

Bir de kullanacağımız zarlar kuantum hesaplaması yapabiliyor mu? Çünkü benim karakterimin özelliği gereği attığım bazı zarların aynı anda hem 6 hem de 1 gelmesi falan gerekebiliyor.

evet kesinlikle oluyor, süperpozisyon yaratmak gerekli isteğe erişebilirsen mümkün.
SamsonSamson
Üye

Samson dedi:

Samson dedi:

Yacatisma dedi:

evet kesinlikle oluyor, süperpozisyon yaratmak gerekli isteğe erişebilirsen mümkün.

Cevabın için teşekkürler......
Hakikiyuno44907
Üye
Peki kendi rengimizle istop oynamak ile modifiye kazanma arasında nasıl bir korelasyon var?
YacatismaYacatisma
Üye
dönen muhabbetle alakalı en ufak bir fikrim yok yalnız benim ilk defa böle bi oyun oynuyorum. rakamlar harfe dönüştüğünde mat bilgisi bitmiş biri olarak uğraşamam valla integral, logaritma vs :DDDD

ufak bi özet geçebilir mi biri ne dönüyor burada :D
AdramelechAdramelech
Üye
BÖLÜM BİRİNCİ, MAVİNİN ELLİ DONU

adam sağına soluna, aşağı yukarı baktı. eğilim bir kum avuç aldı. eğilim hep böyle bi adamdı. yılgınlıklara karşı bulutlara kafa eğerdi. kırmızı sokaklarda nehirlerden geçer, çeşitli insanlarla çeşitli yerlerde konuşur, çeşit çeşit iş yapardı. yılgınlık çok yaşamıştı. ama hiç yılmamıştı.... zaten yıllar çok hızlı geçiyordu, yılmaya gerek yoktu. böyle bir günde, karşısında o diğer mavi kurt ruhlarını gördü.

o ruhlar, çılgın ruhlar, aah ah o ruhlar.

yanlız olduğunu sanarken, kana kana mavi kurt ruhlarına doyuyordu şimdi. şehir artık çok güzeldi, sürekli ormanlarda nehirlerde yüzüyorlardı. çeşitli maceralara atılıyor, düşmanlarına önce yenilip sonra bi yumrukla deviriyorlardı.

İşte böyle bir günde.....

KISIM 1'inci, KIZIL NEHİR NEHRİ

kızıl nehir nehrindeki adamların oraya gitmişlerdi balık falan almaya. hava çok güzeldi, çok huzurlurdu herkes. umutları yüksekti. AMA O DA NE! birden bire bir baktılar ki bir kırmızı kurt ruhu. hemen önlerindeydi, hızlı hareket etmeleri lazımdı. Ama edemediler, hepsi yenildi. Şimdi en büyük istekleri o kızıl ruh kurtunu bulup onu yenmekti.

Seneler geçti, yine o balık satan adamlara gittiler. O da ne! Bağıran bir adam vardı. "ne olur yapmayın diyordu."

O an anladılar. Ruh kurt kızılı onlara senelerdir balık satan adamın ta kendisiydi!

(evet, şiimdi oyunumuz başladı arkadaşlar lütfen hamlelerinizi yapın)
SamsonSamson
Üye
Zar atıyorum...
SamsonSamson
Üye
7 geldi.
discussioncontroller