MAVİ KURT RUHU FORUM FRPESİ
AdramelechAdramelech
Üye
Adamın kurt kırmızısı olduğuna eminsin. integralini aldıysan fark ediyorsun ki aslında kırmızı değil beyaz tüylere sahip. bağıran adamı yiyor şu anda. ama açlıktan değil. spor olsun diye.
SamsonSamson
Üye

Adamın kurt kırmızısı olduğuna eminsin. integralini aldıysan fark ediyorsun ki aslında kırmızı değil beyaz tüylere sahip. bağıran adamı yiyor şu anda. ama açlıktan değil. spor olsun diye.

Pelerinimi yere atıp ona bağırıyorum "HEY SENİ KOCA YALAKA KIRMIZISI!"

Tüylerimi arcane enerjisiyle doldurup bütün gücümü CHİ'YE ODAKLIYORUM ve CHİ zarı atıyorum.
SamsonSamson
Üye
3 geldi beğenmedim, bi daha atıcam....
SamsonSamson
Üye
Bu sefer 23 geldi, isteğimle modifiye ettim.
Hakikiyuno44907
Üye
Peppelije çok hüzünlenip hünkürüyor.
Hünkürüğü ama aslında mavi tıftıf hapşuruğu olduğu için kızılı kantırlıyor.
Ekstradan da sambiyotik reletivite bombasını radyoaktif sarıya alıp civciv utuşu ile süzülerek bombalıyorum.
Bunu yaparken içinde istek oluyor, ama isteği civciv utuşu ile kantırlsdığı için istek kullanılmış sayılsa da istek hakkım devam ediyor.
12 attım ama hex üzerinden.
AdramelechAdramelech
Üye
Samson dedi:

Bu sefer 23 geldi, isteğimle modifiye ettim.

sen chi ile adamı havaya kaldırıp bütün giysilerini yırttın

Peppelije çok hüzünlenip hünkürüyor.
Hünkürüğü ama aslında mavi tıftıf hapşuruğu olduğu için kızılı kantırlıyor.
Ekstradan da sambiyotik reletivite bombasını radyoaktif sarıya alıp civciv utuşu ile süzülerek bombalıyorum.
Bunu yaparken içinde istek oluyor, ama isteği civciv utuşu ile kantırlsdığı için istek kullanılmış sayılsa da istek hakkım devam ediyor.
12 attım ama hex üzerinden.

isteğin artıyor, kafan şişiyor. şimdi onu düşmana yöneltebilirsin.
LetheLethe
Üye
Adracım hybrid sisteme göre sağ ayak baş parmağımın uzunluğunu roll'lemek istiyorum ama bir sorun var yardım lazım.

RULE # 14 : Height, length, or wing-span of ANIMAL = [C3 / n ], where n = ( N / e ), where e = # of environments that it can live & survive in, where N is in [Nd6] {1 time maximum}damage, where N = [-1 + C3^(1/Z)], where @ Z = 2 for 2nddimension for surface damage on a 2 dimensional scale such as on surface of a planet, moon, or a star, N = [-1 + C3^(1/2)], where @ 49 C3 = access to TL capable of doing a { (maybe)1 time maximum} damage of 6d6 surface damageon a 2 dimensional scale.So, Godzilla wanting to create a nuclear ray from his mouth, use Z = 3, for a 3D damage, where N = [-1 + C3^(1/3)].In other words, after determining its C2 DP based on its size, give it an extra 1 AMBS, increasing its AMBS by 1, meaning if its size is @ 9 AMBS = 81 C2 DP, but it has monstrous power(s), then give it an extra 1 to its AMBS, giving it a NEW total of 10 to its AMBS, where a 10 AMBS = 100 C2 DP. A whale being able to do a 1d6 damage would get an n = 1 ; but, a GREAT WHITE SHARK being able to do a 2d6 damage would get n = 2, giving it a C3 DP of 25, but @ 25 C3 DP it would be a young great white shark & not yet an adult version of itself, where an adult version of a great white allowed to reach its full potential would have a maximum of 40 C3 DP if its maximum length would be @ 20 feet, giving it a higher C3 DP if its potential for maximum length is greater than 20 ft. such as 25 ft., which would, then, give it a 50 C3 DP which is about 20 C2 DP, which is also, usually the maximum potential for a black man in terms of his genetics & adult physique, where a perfect looking black man would get a 20 C2 DP for his looks, but use n = .5 for a jellyfish & n = 1 for a snakes & most animals, except humans, who have a high n & e value. Look @ RULE # 20, # 73, # 74, # 111, # 113, # 140, & # 167.
RULE # 15 : Height in ft. for a mutant = [C2/(N^(1/2))], where N = N in [Nd6] {1 time maximum} damage, where N = [-1 + C3^(1/2)]. So, if he’s @ 900 C2 & able to do a [[23,107]d6] damage, his height = 5.92 ft. : you’d want to use this for a super-mutant. [(23,108)^(1/2)] = 152 ; Height = (900 / 152) = 5.921 ft. So, the most advanced 1980 US tank would be @ 40 C2 PL. Look @ RULE # 138.

Kuralı anlamadığım için kendi kuralımı yazdım.
image

Bu kurala göre sonuç HAYIR! çıkıyor. hmm

Düzgün bir sonuç alamayınca karakterimin tüy anatomisini;
PolarPlot[(1 + 0.9 Cos[8 t]) (1 + 0.1 Cos[24 t]) (0.9 + 0.05 Cos[200 t]) (1 + Sin[t]), {t, -Pi, Pi}]

kullanarak rolladım sonuç bu çıktı.
Hakikiyuno44907
Üye
Kafama dolan istek ile ruhumu parçalıyorum, bonus hamle ile de ruhumu ruhuna penetre ediyorum. Kaç defans atıyor.
SamsonSamson
Üye
Gülerek "NOLDU SOYUNDUN BAKIYORUM ŞAPŞAPL KURT!"

Onu iyice dalga geçiyorum ve son olarak kalbine bıçağımı çıkarıp derine saplayarak onun KURT GÜCÜ RUHUNU EMİyorum ama bu sırada ruh rengini filtremle geçiriyorum reng 5 kat atlayıp deniz buzu mavisine döndü...
AdramelechAdramelech
Üye
Lethe dedi:

snip

kesinlikle sistemi kavramışsın kardeşim, eğer oradaki değerleri değiştirirsen de nasıl transformasyona girilebileceğini çözersin.

Kafama dolan istek ile ruhumu parçalıyorum, bonus hamle ile de ruhumu ruhuna penetre ediyorum. Kaç defans atıyor.

eksi sonsuz

Samson dedi:

Gülerek "NOLDU SOYUNDUN BAKIYORUM ŞAPŞAPL KURT!"

Onu iyice dalga geçiyorum ve son olarak kalbine bıçağımı çıkarıp derine saplayarak onun KURT GÜCÜ RUHUNU EMİyorum ama bu sırada ruh rengini filtremle geçiriyorum reng 5 kat atlayıp deniz buzu mavisine döndü...

emerken vücuduna kötü bir tat geliyor, tiksiniyorsun, adam artı sonsuz attı artık onun pis ruhuyla vücudun kaplandı. rengin de istediğin gibi döüştü ancak biraz daha beyaz.
discussioncontroller