MAVİ KURT RUHU FORUM FRPESİ
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Gökyüzüne baktı. Kara toprağın onu çeken bir büyüsünü segiliyo gibiydi. Uzaydan ruhunun yarım parçasını araştırmaya çıkmış ancak çocuklarının eksikliği midesini bozmuştu. Son yediği yemek de olabilirdi şayet adam bayattı. Yavaşça işini bitirdi ve pantolonunu yukarı çekti. Donu yoktu çünkü fakir ve yalnızdı. Ayakkabısı da yoktu. Harley motoruna atlayıp ortaçağın bu karanlık döneminde yaşadığı köye yola çıktı.
Hakikiyuno44907
Üye
Ama hocam ben bonus hamle ile yaptım. Bonus hamle hamlenin 4 te 1i olduğu için binaryden atılmalı defans
AdramelechAdramelech
Üye

Gökyüzüne baktı. Kara toprağın onu çeken bir büyüsünü segiliyo gibiydi. Uzaydan ruhunun yarım parçasını araştırmaya çıkmış ancak çocuklarının eksikliği midesini bozmuştu. Son yediği yemek de olabilirdi şayet adam bayattı. Yavaşça işini bitirdi ve pantolonunu yukarı çekti. Donu yoktu çünkü fakir ve yalnızdı. Ayakkabısı da yoktu. Harley motoruna atlayıp ortaçağın bu karanlık döneminde yaşadığı köye yola çıktı.

hey dostum don ister misin dedi sana kızıl ruh kurtu. bu arada arkadaşlarınla savaşıyordu

AdramelechAdramelech
Üye

Ama hocam ben bonus hamle ile yaptım. Bonus hamle hamlenin 4 te 1i olduğu için binaryden atılmalı defans

arkadaşım ben oyunu en çok biliyorum lütfen yanlış hesaplamalarla bana gelme adamın defansı eksi sonsuz, vurdun zaten vurmaya devam et ama dikkatli vur iz kalmasın
SamsonSamson
Üye

Lethe dedi:

snip

kesinlikle sistemi kavramışsın kardeşim, eğer oradaki değerleri değiştirirsen de nasıl transformasyona girilebileceğini çözersin.

Kafama dolan istek ile ruhumu parçalıyorum, bonus hamle ile de ruhumu ruhuna penetre ediyorum. Kaç defans atıyor.

eksi sonsuz

Samson dedi:

Gülerek "NOLDU SOYUNDUN BAKIYORUM ŞAPŞAPL KURT!"

Onu iyice dalga geçiyorum ve son olarak kalbine bıçağımı çıkarıp derine saplayarak onun KURT GÜCÜ RUHUNU EMİyorum ama bu sırada ruh rengini filtremle geçiriyorum reng 5 kat atlayıp deniz buzu mavisine döndü...

emerken vücuduna kötü bir tat geliyor, tiksiniyorsun, adam artı sonsuz attı artık onun pis ruhuyla vücudun kaplandı. rengin de istediğin gibi döüştü ancak biraz daha beyaz.

Döünüşümü tamamlamak için zar atıcam ama zarımı atmadan önce şunu demek istiyorum ruha

"RUHUN TADI BOZUK TIPKI EKŞİ BİR PATATESİN ÜSTÜNE OLUŞAN KÜF gibi fakat seninle anlaşabiliriz, ruhlarımızı birleştirirsek sonsuzluğun özünü kavrayabiliriz çünkü biz AYNI RENG SPEKTURUMUNUN FARKLI BOYUTLARDAKİ KIRILMASIYIZ MESELA SEN O BOYUTTA KIRILDIN KIRMIZISIN AMA BEN BU BOYUTTA KIRILDIĞIM İÇİN MAVİ OLDUNM VE OLDUK" diyorum ve zarımı şimdi atıcam ama isteğim bitti o yüzden istek duası için zar atıcam önce.....
JulianneJulianne
Üye
parkta enigini gezdirmeye cikan gereyuno dusunuyo birkac kurtun halay cekmesine dayanamayip cocugunu da kapip eve gitti, agliyordu. enigi, noldu dede neyi agliyorsan diye sordu, cevabi yoktu.

zar attim, 55.76623 geldi, yuvarlayinca 83.6 oldu, suratina bir koydum yuzu mosmor oldu 'ne bakiyon it, yuru bir iki malbus kap gel' dedim, simdi gonderdigim iti bekliyorum.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
eğer don istersem alırım dedi ve kızıl kurt ruhunun donunu söküp aldı.

Zar: 9... 9^4x integralinde 70-1 aralığında çıkan sonuç ile başarılı oluyorum
LetheLethe
Üye
Yumayuno Yunoyuma, sağ el orta parmağı, yüzük parmağı ve baş parmağını birleştirerek mavi kurt ruhunun verdiği enerjiyi var olan tüm paralel evrenlerdeki kopyalarından emerek bir sonic beam oluşturur ve kırmızı kurt ruhuna nişan alır.

roll d100
1

tüh miss.
Hakikiyuno44907
Üye
Saygısızlıklık hamlesi ile ruhunu emiyorum.
Bonus olarak da magic slayer md. Nurse hemşire kıyafeti giyip full kawaii pose yapıyorum.
Rengim hala radyoaktif.
AdramelechAdramelech
Üye
Lethe dedi:

Yumayuno Yunoyuma, sağ el orta parmağı, yüzük parmağı ve baş parmağını birleştirerek mavi kurt ruhunun verdiği enerjiyi var olan tüm paralel evrenlerdeki kopyalarından emerek bir sonic beam oluşturur ve kırmızı kurt ruhuna nişan alır.

roll d100
1

tüh miss.

adamı missledin ama arkada bisiklete binen çocuklara vurdun, isteğe geçici olarak (süperpoze olduğundaun dolayı) aynı anda hem +6 hem -6 alıyorsun. full rest yaptığında bunların yarısı gidecek, ama hangi yarısı? bunu kendine sor, sonra karakterin değil kendi istek zarını at. sonuç güzel çıkarsa, bi güzellik yaparız.
discussioncontroller