MAVİ KURT RUHU FORUM FRPESİ
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Eğer kendini kasmazsan herşey acısız bir şekilde bitecek hatta zevk bile alabilirsin

Bilgilililik: 1d16 13.44907 bunun gauss kanununa göre 3 dereceden ortegasını alırsak kritik hamle oluyor

Kondisyom: 1d42 44 Bunu da newtonun kütle çekim yasalarınca formilize ettikten sonra 5. derecen türevini quantuma uyarlarsak bütün gece hanlem devam ediyor.
SamsonSamson
Üye
Ben mavipembe ruh tekmesi büyüsünü kullanıyorum zar atıyorum...

69 bölü 31 geldi, bu da demektirki üçlü kritik vurdum. ilkini kızıl ruhunun ruhun ruhunua ikincisini de kendime attım, üçüncüsü boşa gitmesin diye donumu çıkartıp ona vurdum. Donum mavi elmastan yapıldığı için bir süürü özellği var bu donu orayabumayano'ya doğru attım.

kendime attığım kritik maalesef beni öldürdü (bunu yapma sebebim uykuya gidecek olmam o yüzdne daha oynaymayacğaım çünkü bukadar uzun süreceğini tahmin etmemiştim, kalan eşyalarımı diğer oyunculara vermeyin çünkü hiç bir şekilde işe yaramaz çünkü sadece benim ruhuma bağlı o eşyalar.

İlk attığımkritik için bi zar daha atıyorum eğer tutarsa tekmem havadayken doppler efektine uğrayıp çift vuracak.
LetheLethe
Üye
Yumayuno Yunoyuma, Kırmızı Kurt Ruhunun Ruhunun yaptığı nonoş hareketlere dayanamaz ve ciğerlerini yırtarcasına ocak call yapar.

roll d10000
-44907

44907 yavru kurt gök yüzünden yağar.

Yumayuno Yunoyuma: "Saldırın yavru kurtlar, nonoş nonoş hareketler yapıyor nono!"

44907 yavru kurt sexist bir gazla Kırmızı Kurt Ruhunun Ruhuna saldırır.

roll d100
5

damage (5*44907)/on

SamsonSamson
Üye
Zarı atmayı unutmuşum özür dilerim atmamaya karar verdim onu söylemeyi unuttum.
Hakikiyuno44907
Üye
Ben de don lastiğimi çıkarıp büyü enflasyonu büyüsünü atıp zaar atıyorum.
56 bölü pi geldi zaar.
Pi pi pi pi.
SamsonSamson
Üye
Yada ben yine de atayım .

5 geldi.
AdramelechAdramelech
Üye

Eğer kendini kasmazsan herşey acısız bir şekilde bitecek hatta zevk bile alabilirsin

Bilgilililik: 1d16 13.44907 bunun gauss kanununa göre 3 dereceden ortegasını alırsak kritik hamle oluyor

Kondisyom: 1d42 44 Bunu da newtonun kütle çekim yasalarınca formilize ettikten sonra 5. derecen türevini quantuma uyarlarsak bütün gece hanlem devam ediyor.

bütün gece 400 700 400 700 disko disko

Samson dedi:

Ben mavipembe ruh tekmesi büyüsünü kullanıyorum zar atıyorum...

69 bölü 31 geldi, bu da demektirki üçlü kritik vurdum. ilkini kızıl ruhunun ruhun ruhunua ikincisini de kendime attım, üçüncüsü boşa gitmesin diye donumu çıkartıp ona vurdum. Donum mavi elmastan yapıldığı için bir süürü özellği var bu donu orayabumayano'ya doğru attım.

kendime attığım kritik maalesef beni öldürdü (bunu yapma sebebim uykuya gidecek olmam o yüzdne daha oynaymayacğaım çünkü bukadar uzun süreceğini tahmin etmemiştim, kalan eşyalarımı diğer oyunculara vermeyin çünkü hiç bir şekilde işe yaramaz çünkü sadece benim ruhuma bağlı o eşyalar.

İlk attığımkritik için bi zar daha atıyorum eğer tutarsa tekmem havadayken doppler efektine uğrayıp çift vuracak.

Samson dedi:

Zarı atmayı unutmuşum özür dilerim atmamaya karar verdim onu söylemeyi unuttum.

Samson dedi:

Yada ben yine de atayım .

5 geldi.

5 kere 5 elli berş.

Ben de don lastiğimi çıkarıp büyü enflasyonu büyüsünü atıp zaar atıyorum.
56 bölü pi geldi zaar.
Pi pi pi pi.

pipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipi

Lethe dedi:

Yumayuno Yunoyuma, Kırmızı Kurt Ruhunun Ruhunun yaptığı nonomsu hareketlere dayanamaz ve ciğerlerini yırtarcasına ocak call yapar.

roll d10000
-44907

44907 yavru kurt gök yüzünden yağar.

Yumayuno Yunoyuma: "Saldırın yavru kurtlar, nonoş nonoş hareketler yapıyor nono!"

44907 yavru kurt sexist bir gazla Kırmızı Kurt Ruhunun Ruhuna saldırır.

roll d100
5

damage (5*44907)/on

sexistleri temizlediğin için istek ve bilgililililiğin eksponansiyel olarak arttığından ortalığı bok götürüyor.

HOXHOX
Üye
bana hayatsızlığın manifestosunu yapabilir misin abidin? yapamam ama yönlendireyim istiyosan; ogz forumları/mavi kurt frpsi.

epik olmuş arkadaşlar. inanmasam da saygı duydum.
phdphd
Üye
Efsane.

Beğenenler: Adramelech, Lethe, Samson

AdramelechAdramelech
Üye
arkadaşlar lütfen oyun başlığımızı kirletmeyelim, arkadaşlar neden oyuna devam etmiyorlar onu da anlamadım.

lütfen hamlelerinizi yapın arkadaşlar, oyun patlamasın üzülüyorum.

Beğenenler: Adramelech, Lethe, Samson

discussioncontroller