bir kaç parça değişimi
DenizcanCinar
Üye
Herkese selamlar sevgiler. 1 yıldır sınava hazırlanıyorum vs vs. Oyun ve bilgisayar ortamından çok fazla uzaklaştım. Yardım isteyecek bilgili bir yakınım da olmadığı için soluğu buraya kayıt olarak aldım. Sizden yardım istediğim konu ise şu; player unknown's battleground ve gta 5 oynamak istiyorum. Bu iki oyun için sistemimin yetersiz olduğunun bilincindeyim. Bu oyunları düzgün bir şekilde oynayabilmem için bu bilgisayarda ne gibi değişiklikler yapmam gerekiyor? Lütfen bilgili olan,anlayan birisi yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.
Not: Bu sistem,parça vs. işlerinden pek anlamıyorum. O yüzden sizden yardım istiyorum. Bu yüzden başka bir bilgiye ihtiyacınız olursa yardımcı olma aşamasında lütfen söyleyiniz.
image
image
DharkanDharkan
Üye
Dostum bu notebook. Parça değiştiremezsin.

Beğenenler: Caturday

DenizcanCinar
Üye
Dharkan dedi:

Dostum bu notebook. Parça değiştiremezsin.

ne yapılabilir peki?

CaturdayCaturday
Üye
yeni laptop alınabilir?
DenizcanCinar
Üye
Caturday dedi:

yeni laptop alınabilir?

öneriniz var mıdır? yani bilgili değilim. belirttim bunu da zaten. aşırıya kaçmadan uygun fiyata alınabilecek bir bilgisayar ve sistem ile bu oyunlar oynanabilir mi?

DharkanDharkan
Üye
Sen ne kadar para ayırabileceğini söyle, biz bir şeyler yazmaya çalışırız.
DenizcanCinar
Üye
Dharkan dedi:

1500-2000 lira

SamsonSamson
Üye

Dharkan dedi:

1500-2000 lira

Facebook'a gireceksen işe yarar, oyun oynayacaksan 3'ten aşağısı kesmez.
DenizcanCinar
Üye
Samson dedi:

Dharkan dedi:

1500-2000 lira

Facebook'a gireceksen işe yarar, oyun oynayacaksan 3'ten aşağısı kesmez.

niye reis? youtubede uygun fiyata topluyorlar. gıcır oluyor bilgisayar.

SamsonSamson
Üye
Hojam PUBG ve GTA5 demişsin.

PUBG zaten örli akses oyun, optimizasyon leş gibi. GTA5'i sıkıntısız max ayarlarda çalıştırıyorum ama PUBG'yi her 30 saniyede bi takılmadan oynayamıyorum.

2k paraya GTA5 çalıştıran PC bence zor iş, PUBG'yi zaten unut. Adam gibi optimize etmeden çöp bi oyun.

Laptop düşünüyorsan hiç düşünme zaten.
DenizcanCinar
Üye
Samson dedi:

Hojam PUBG ve GTA5 demişsin.

PUBG zaten örli akses oyun, optimizasyon leş gibi. GTA5'i sıkıntısız max ayarlarda çalıştırıyorum ama PUBG'yi her 30 saniyede bi takılmadan oynayamıyorum.

2k paraya GTA5 çalıştıran PC bence zor iş, PUBG'yi zaten unut. Adam gibi optimize etmeden çöp bi oyun.

Laptop düşünüyorsan hiç düşünme zaten.

Laptop şart değil. Ne biliyim youtubede topluyorlar durmadan uygun fiyata pcler. Hiçbir şey anlamadığım için boş boş izlemekle kalıyorum. Adam topluyor ve oynuyor yani. Bu işlere uzağım biraz belirttiğim gibi. Sen bana yardımcı olabileceksen iletişim kurabilir miyiz?
discussioncontroller