Kurtadam - Ölüm Bahçesi - Gün 4 Başladı - Gün 4 Sonu Salı 22:00
AvenAven
Üye
Melek olmadığını bildiğim için bu yazdıklarının hepsi boş.

Beğenenler: Astus

NesteressNesteress
Üye
layzz
AvenAven
Üye
Geçen el beni koruduğunu iddia ediyorsun. Kurt tarafından yenemediğime göre benim iyilerden olmam gerek right? İyilerden olduğumu anlayıp kahin olmama şüpheleniyorsun? Ok.
NesteressNesteress
Üye
Yahu bebeğim nerede senin kahinliğinden şüpheleniyorum yazmışım sürekli aynı şeyi söyleyip duruyorsun. Kurtun öldürmeyi unutmuş olma ihtimalini de düşüyordum ilk başta o yüzden kahin varsa söylesin yazmıştım emin olmak için. ;)

Neyse yaa ilk el lampardonun melek olduğunu öğrenip seni koruması için mesaj atmışsın işte niye uzatıyorsun aaaa
AvenAven
Üye
Başka kahin varsa söylesin demek benim legitliğimden şüphelenmek demek değil mi? İlginç.
Neyse zaten en geç yarına bitiyor oyun. Gg wp herkese.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Melek olmadığını kabul ediyorsun yani?: D
AstusAstus
Üye
Nesteress dedi:

Abi 6 kişiyiz bu el kurtadam öldürmezsek kaybedeceğiz çok büyük ihtimal azıcık mantıklı düşünün.

Spoiler:

Aven dedi:

Yav bu kurt geçen el neden kimseyi yemedi? Hadi melek kurtardı diyelim. Nesteress meleğim diyor.

Nesteress dedi:

1 sn ben de 10veya 11 zannediyordum gün aonu kusura bakmayın ya bakmamışım. Pardon

Şimdi bu durumda melek olarak çook önceden kurtaracağı kişiyi seçmiş olması lazım veya kurt olarak yiyeceği kişiyi saat karışıklığı yüzünden seçmeyi unutmuş olması lazım. Bana 2.si daha mantıklı geliyor.

Yahu bunu düşünüyorsunuz da ilk turu niye düşünmüyorsunuz oylamaya yakın olan zamanda onlinedım gayet ben kurt olsam niye linç edilcek adamı öldüreyim. Astusun mesajı yok o zamanlar ben ona linç oyu attım diye bana geri linç oyu atmış ilk turda az

Aven dedi:

Ha bir de melekse kurtarabileceği kişiler belli, kimsenin kurt tarafından öldürülmediğini göz önüne alırsak. Ben, Lampard, Astus.
Kurt tarafından biri ölmediğine göre ve son el sonrası yazdıklarına göre;
Beni kurtarmış olsa kahinliğimden şüphe etmemesi lazım.
Kahinliğimden şüphelendiğine göre Lampardı iyilerden görmüyordu ve onu seçmedi.
Astusu seçse zaten onu asalım falan demezdi.

Benim kahin olduğun hakkında en ufuk bir düşüncem yoktu niye direkt kahin claimleyen bir adamdan şüphelenmeden inanayım. Mesajımda dedim ki eper kahin başka biriyse söylesin şu an yoksa o zaman aven kesinlikle kahin ve onun dediklerine göre linç edelim bu el.

Geçen turun sonu hariç tur boyunca onlınedım zaten ilk turda da ikinci turda da yaptığım gibi turun başlarında kimi koruyacağımı söylüyorum sonra tur sonuna doğru duruma göre xfire'a tekrar mesaj atıp değiştiriyordum. Ama geçen tur değiştiremedim. Çok konuşuyorsun, dikkat çekiyorsub diye seni koruma mesjaı için atmıştımtur dün sabah Tur sonunda olsaydı değiştirebilirdim belki bilemiyorum bir nevi iyi de oldu aslında tur sonuna yetişememem.

Astus sessiz dikkat çekmeden oynayan kurt, samsonda dikkat çeken cadı işte ya. İkisinden biri gitmediği sürece oyun bitecek bu tur. geçen el aveni koruduğum için bir daha koruyamayacağım ona saldıracaklar

nerem sessiz yav. sessiz biri varsa o da reyjey. adam sadece linç atıp gidiyor.

he bu arada ilk oy verildiğinde iblis'tim. speşıl olmayan roller çok sıkıcı yavf
XFire1994
Üye

ReyJey - 1 (Samson)
Nesteress - 3 (ReyJey, AK_Lampard, Astus)

Oy atmamışlar: Nesteress, Aven

Vazgeç hakkı kullanmamışlar: Samson, Nesteress, Aven
XFire1994
Üye
Cadı Nesteress linç edildi.

Gün 4 , 5 kişi hayatta: Samson, ReyJey, AK_Lampard, Aven, Astus
AK_LampardAK_Lampard
Üye
kurt yine mi boş geçmiş lol
discussioncontroller