Kurtadam - Ölüm Bahçesi - Gün 4 Başladı - Gün 4 Sonu Salı 22:00
AvenAven
Üye
Astus köylüymüş doğrulattım. O zaman Linç: Samson lmaaoo
Orderabi
Üye
yaw burada gerçekten FRP oynadığınızı mı düşünüyorsunuz lmao

aven'i ayrı tutuyorum o belli ki oynamaya çalışıyor ama şuan gördüğüm kadarıyla herkes çok yavan bir şüphecilikle hmmzzz sen öl o zaman gibi bir oyun çeviriyor.

neredeeeeeeeeeeeeee RP, nerede hikayelerrrr, forum tarihinin en yavan oyunu wallahi koca koca adamlar. eğleniyor musunuz cidden zimbabwee
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

aven'i ayrı tutuyorum o belli ki oynamaya çalışıyor ama şuan gördüğüm kadarıyla herkes çok yavan bir şüphecilikle hmmzzz sen öl o zaman gibi bir oyun çeviriyor.

neredeeeeeeeeeeeeee RP, nerede hikayelerrrr, forum tarihinin en yavan oyunu wallahi koca koca adamlar. eğleniyor musunuz cidden zimbabwee

Bi dahakine sen de katıl hojam, kıskanmaaaaaaa LMAOOOOOOOO
SamsonSamson
Üye
Oyunun başından beri minimal katılım gösteriyor.

Linç: Lampard
AK_LampardAK_Lampard
Üye
lel manipülasyonnn

linç: samson
NesteressNesteress
Üye
Orderabi dedi:

5 turda 1 adam öldürmeyi beceremeyen kurtadamla aynı takımda olunca insan bayıyor aaa.

Akıl oyunları yapıyorum hajum bilmece gibi çözüyorum onları diye özel mesaj atıyor bi de:))))))
SamsonSamson
Üye
Aven'in medyum olduğuna nereden eminiz? Anında reyceyle ikili oldular.

Bu balıksı kokuyor...
AvenAven
Üye
Samson dedi:

Bu balıksı kokuyor...

Nesteress dedi:

Akıl oyunları yapıyorum hajum bilmece gibi çözüyorum onları diye özel mesaj atıyor bi de:))))))

Beğenenler: AK_Lampard

SamsonSamson
Üye
Aven dedi:

Samson dedi:

Bu balıksı kokuyor...

Nesteress dedi:

Hahahah hajum lafını bi ben mi kullanıyorum yawwww :DDDD
AvenAven
Üye
Yav istersen kullanma, bitti oyun hajum : ))
discussioncontroller