K.K.T.C. Oyungezer Dergi Hk.
KibrisliKibrisli
Üye
Merhaba,
Kuzey Kıbrıs ta yaşıyorum ve Uzun zamandır Oyungezer dergisi okuruyum, bildiğiniz gibi yavru vatan olmanın verdiği birçok dezavantaj var, bunlardan benim için en kötüsü yeni çıkan bir ürünü zamanından oldukça sonra elde edebilmek..
(Yeni oyun tüm dünyada satışa çıkıyor, biz 1-2 ay sonra elde edebiliyoruz, komşumuz Güney tarafına geçip satın almazsak. fazla derinlere dalmadan kısaca anlatmak gerekirse)
Daha önce bu konuda sorun yaşamazdım ama yaklaşık sanırım 3-4 aydır derginizi bulmakta zorlanıyorum. Dağıtım tarafı ile ilgili bir sorun mu var ?
Dağıtımla ilgili sorun yok ise kafamda 2 soru işareti daha oluşuyor,
1. si ya Oyungezer K.K.T.C. de çok satıyor ben gidip alana kadar her yerde tükenmiş oluyor,
2. si de Oyungezer adamıza sınırlı sayıda gönderiliyor, onu da şanslı birkaç kişi alıyor. (sınırlı derken 50 adet filan geliyor heralde 5 lemara, 5 metropole, 2 tane bakkal Hasan amcaya filan )

Ne olduğunu bilmediğim için tamamen kafadan hayal ürünü sebepler üretiyorum ve açık konuşuyorum, Ayın 4 ü 5 i gibi Ailemizin Süpermarketine gittiğimde Level dergisini raflarda görüp, Oyungezerin yerinde yeller estiğini görmek çok canımı sıkıyor.

Konu ile ilgili aydınlatıcı bilgi verebilirseniz bu acizane okurunuzu çok mutlu edersiniz.
Sizleri seviyoruz ve elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz.

Teşekkürler.

502502
Üye
Şurdaki iletişim bilgilerini deneyebilirsin

http://oyungezer.com.tr/hakkimizda
CoraxCorax
Üye
kardeş istanbulda bile doğru dürüst bulunmuyor ki dergi, bırak kıbrısı
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Küçük yerlerde satmama kararı aldıklarından beri doğru düzgün bulunmuyor. Senelerdir dergi aldığım yerde artık OGZ'yi bulamıyorum!
JejunumJejunum
Üye
Bırak küçük yerleri, koskoca Kızılay Dost'ta satılmıyor yav.
DharkanDharkan
Üye
kapatıp yeni dergi açma vakti geldi

oh wait

tazminat alacak doğan yok ¯\_(ツ)_/¯

Beğenenler: Corax

SamsonSamson
Üye
Hala dergi alan var mı yaw? Ne kadar ilginç...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Jejunum dedi:

Bırak küçük yerleri, koskoca Kızılay Dost'ta satılmıyor yav.

Ankara her zaman sıkıntılıydı. 4-5 sene önce forum altın çağını yaşarken, Ankaralı okurlar dergiyi bulamadıklarını söylüyorlardı.
KibrisliKibrisli
Üye
:( üzücü bir başlığa dönüştü bu konu benim için, o kadar kötü mü ya satışlar ? Yayın Yönetmeni Serpil Ulutürk'e de mail gönderdim konuyla ilgili fakat cevap alamadım henüz.
madclown
Üye
Satışların durumunu bilmiyorum ama abonelikle, tek dergi satış fiyatı arasındaki farktan dolayı (sayı başına 12 TL yerine 8 TL) çoğunluk aboneliğe yönelmiş olabilir. Eğer düzenli alıyorsanız aboneliğe geçmenizi öneririm.
discussioncontroller