Blizzard Universe
KibrisliKibrisli
Üye
Merhaba,
Birçoğunuzun da bildiği gibi Destiny² PC de sosyal ortam desteğini Blizzard sağlayacak. Bu konuda Bungie ile Blizzardı yan yana getiren tabi ki Activision, Destiny oynarken karşılaştığım "Thrall" isimli mobları gördüğümde açıkcası şaşırmıştım, daha sonrasında bir bölgenin isminin The Barrens olduğunu görmek de açık açık WoW a gönderme olduğunun sinyallerini veriyordu fakat, World of Warcraft oynarken Destinyde haftada 2 gün ortaya çıkan ve değerli eşyalar satan Xûr un ismini görmeyi beklemiyordum.

ilk başta aynı Xur olduğundan emin değildim fakat bu gün Xur'ios un Gjallar's "Horn" sattığını gördüğümde kesin emin oldum.

Blizzard ve Bungie anlaşılan çok çok önceden yapmaya başlamış planlarını,

Kendi fikrimdir ki, Blizzard Overwatch üzerinde çalışırken (ki o zamanlar bu Project Titan olarak gizliden giden bir projeydi.) Bungie Destiny ile ortaya çıkınca Activision iki şirketin arasını buldu, Blizzard sizin Warcraftınız var bırakın FPSMMORP tadında Bungie Destinyle devam etsin, Sizde FPSMMORP cıkarmayın dediler, blizzard da ne yapsın emir büyük yerden güzelim Titan projesini bu gün oynadığımız Overwatch olarak önümüze koydu.

Konuyu şuna bağlıyorum, ilerleyen dönemde Sargerai Keystone "Tüm dünyaların anahtarı" olduğuna göre, Belli bir noktada sizce blizzard tüm evrenlerini birbirine bağlayıp, Devasa online oyun deneyimini farklı bir boyuta çıkarır mı ?

Güncellenmiş bir Oyun motoru ile Starcraft , Diablo , Warcraft ve Overwatch (belki Destiny) yi birleştirip önümüze koysalar ne düşünürsünüz ? ( Evet Heroes of the Storm da bunu yaptılar ama MOBA olarak, MMORPG olsa diyorum.)

Terran Asker açıp Stormwind de King Varian Wrynn in mezarını ziyaret etmek isteyen tek ben değilimdir herhalde :)

SamsonSamson
Üye
İnanılmaz saçma bir şey bu.

Zaten Heroes of the Storm diye bir şey var.
DharkanDharkan
Üye
Zaten ne olduğu bilinen konularda bilgisiz spekülasyonlar başlığı olmuş. :P

Blizzard, Activision'la birleşmeden yıllar önce çalıştığı projeyi adamlar rica etti diye mi çöpe attı? Şuna inanman baştan saçma bir kere. Ama şans eseri de olsa yaklaştığın bir şey var. Titan patlayınca bazı kısımlarını Bungie'ye hediye ettiler. Destiny'de Titan'dan esintiler var yani.

Son kısım düz saçma ama. Öyle bir şey olmayacak
KibrisliKibrisli
Üye
Dharkan dedi:

Zaten ne olduğu bilinen konularda bilgisiz spekülasyonlar başlığı olmuş. :P

Blizzard, Activision'la birleşmeden yıllar önce çalıştığı projeyi adamlar rica etti diye mi çöpe attı? Şuna inanman baştan saçma bir kere. Ama şans eseri de olsa yaklaştığın bir şey var. Titan patlayınca bazı kısımlarını Bungie'ye hediye ettiler. Destiny'de Titan'dan esintiler var yani.

Son kısım düz saçma ama. Öyle bir şey olmayacak

Öyle olacağını iddia etmedim :) Kişisel görüşümü söyledim, Sonuçta Diablonun kendine has bir havası var, Starcraft aynı şekilde, Warcraft aynı şekilde. Heroes of the Storm da MOBA olarak hepsini bir alana koyabildiklerine göre neden bir MMORPG de yapmasınlar diye düşündüm sadece. Saçma bulabilirsiniz o ayrı birşey.

Samson dedi:

İnanılmaz saçma bir şey bu.

Zaten Heroes of the Storm diye bir şey var.

"( Evet Heroes of the Storm da bunu yaptılar ama MOBA olarak yaptılar, MMORPG olsa diyorum.)"

Tek şuursuz Terran benmişim :) onu anladım.

discussioncontroller