Oyungezer 117 - Temmuz 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Phenomenon Evet bu ay mail sisteminde hata olmuş, kimseye mail gitmemiş maalesef. Dergi gelmediyse dukkan[at]oyungezer com tr'ye bir mail at istersen, yardımcı olur arkadaşlar.

@Nocseiz Dergilik'te çıkmamış mıyız? Çıkmış olmamız lazım. Bir soruşturayım bakayım.
salih32salih32
Üye
dergilikte çıktı yaw ben indirdim
madclown
Üye
E3 dosyası güzel ancak arada küçük ama önemli olduğunu düşündüğüm bir hatayla karşılaştım.

Metro Exodus yazısında şöyle bir cümle var: "...ama 4A Games'in şimdiye kadarki en hırslı projesi olacağı kesin.". Buradaki "hırslı" sanırım "ambitious" kelimesinden yola çıkılarak yazılmış. Bunun yerine "iddialı" kelimesi tercih edilse daha iyi bir ifade olurdu diye düşünüyorum.
DharkanDharkan
Üye
Nereden araklanıp çevirilmiş acaba :D
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dharkan dedi:

Nereden araklanıp çevirilmiş acaba :D

Öyle bişi mi oldu daha önce?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Hmm "hırslı proje" tabiri pek yanlış gelmedi bana doğrusu. "İddialı proje" tabirinden pek de farklı değil. Nasıl iddialı kelimesi insana özgü bir sıfat olmasına rağmen cansız bir varlıkla ilişkilendirilebiliyorsa, hırslı kelimesi de aynı şekilde kullanılabilir. Hem esnek olalım biraz canım, "öfkeli proje", "artist proje", "kafayı kırmış proje" gibi tabirlere de sırt çevirmeyelim :)

Beğenenler: Solid Snake

PhenomenonPhenomenon
Üye
Ofiste çalanlar geri dönmüş YAAAY !

Remember the Name de nasıl bir şarkıysa 10 küsür sene geçti hala gelmiş geçmiş en iyi rap şarkılarından biri.
darkkkraldarkkkral
Üye
Dergi içeriği gerçekten mükemmel ve dolu dolu olmuş. E3 dosyası gerçekten doyurucu. OyunEzer kısmında Onur abinin ise sonunda herkesin öve öve bitiremediği GTA Online'ı ezmesi, yalnız olmadığımı bana gösterdi. Teşekkürler :)

Ayrıca naçizane bir tavsiyem olacak. İnceleme sayfalarında genelde tek sayfa incelenen oyunlarda yazının arka planının hep beyaz olması beni biraz sıkıyor. En azından bu ay dergide bulunan Rakuen oyunu incelemesi gibi farklı renkler kullansanız daha iyi olur bence. Son olarak ellerinize sağlık.

Edit = Kafa dalgın olunca böyle hatalar oluyor arada :D Hemen düzelttim.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Sayıyı ve dosyayı beğendiğine sevindim, Oyunezer Onur'dan çıkma ama yanlış olmasın :)

İkinci paragrafın da Gizem'e iletilecektir. Hepsi renkli renkli özel tasarımlı olunca da çok kaotik oluyor ama bu ay fazla beyaz beyaz olmuş galiba.

Beğenenler: darkkkral

PhenomenonPhenomenon
Üye
Tarık'ın Çılgın Korsan Jack yazısı güzel olmuş, bu kadar kısıtlı alana bundan güzel yazı olamazmış.
discussioncontroller