Witcher 3 Ara Sahnelerde Siyah Ekran
MGTenshi
Üye
Öncelikle merhabalar. Witcher 3 oyununda ara sahneler girdiğinde oyun siyah ekran olarak kalıyor ve videolar başlamıyor. Arkada sadece bir müzik kalıyor. Oyun donmuyor siyah ekran video varmış gibi geçilebiliyor. Oyun orijinal. Sil yükle yaptım, dosyaları kontrol ettim ama düzeltemedim bir türlü. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Sorun windows 7 kullanırken yoktu windows 10'a geçtiğimden beri yaşıyorum.
tolga_pctolga_pc
Üye
Tek bulduğum çözüm. Belgelerimdeki Witcher 3 dosyana gir, ''user.settings'' yazan dosyayı (user.settings.bak olanı değil) bir metin programıyla aç, orada fullscreen satırını bulup (default monitör) değerini ''1'' yap. Kaydet kapat. Çoklu monitör yada laptopını televizyona falan bağlama gibi bir huyun varsa cutscene kısımlarında bu tarz bir kodlama bugı oluşuyormuş.
MGTenshi
Üye
tolga_pc dedi:

Tek bulduğum çözüm. Belgelerimdeki Witcher 3 dosyana gir, ''user.settings'' yazan dosyayı (user.settings.bak olanı değil) bir metin programıyla aç, orada fullscreen satırını bulup (default monitör) değerini ''1'' yap. Kaydet kapat. Çoklu monitör yada laptopını televizyona falan bağlama gibi bir huyun varsa cutscene kısımlarında bu tarz bir kodlama bugı oluşuyormuş.

Cevap için teşekkür ederim. Hem display mode hemde output monitor ayarlarını değiştirdim ama değişen bir şey olmadı. Çoklu monitör veya televizyona bağlamıyorum bilgisayarımı.

discussioncontroller