Oyungezer 118 - Ağustos 2017
tool
Üye
80/90 ların rock grupları içinde Pilli Bebek unutulmuş. Güzel bi dosya olmuş ama.
PhenomenonPhenomenon
Üye
darkkkral dedi:

2 aydır dikkatimi çekiyor. Sizden mi yoksa MNG Kargo'dan mı kaynaklı bilmiyorum ama gelen paketi açtığımda etrafa vanilya kokusuna benzer bir koku yayılıyor. Bu kokunun neyden kaynaklandığını bilmiyorum ama gerçekten çok hoş :D

Aynen ya, derginin kendi kokusu da ayrı güzel

edenknightedenknight
Oyungezer
tool dedi:

80/90 ların rock grupları içinde Pilli Bebek unutulmuş. Güzel bi dosya olmuş ama.

Her ne kadar dosya içerisinde yer almasalar da Gündem kısmımızdaki Kuşadası Gençlik Festivali haberinde kısa da olsa bahsettik onlardan :)

Dosyayı beğenmene sevindim ayrıca, ne zamandır yapmak istiyorduk bu aya gelmesi güzel oldu.

alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
İyisiniz dedik, hoşsunuz dedik ama bu kadar da naza çekilmezki kardeşim. Dergi hala yok D&R da. "Abi oyungezer(eskiden Level) dergisi gelmedi mi?" nostaljisi mi yaşatmak istiyorsunuz? Tamam başardınız. Pes dedik. Çıkarın artık dergiyi :)
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Dergi çıkalı çok oldu Alper ya, o D&R'a gelmedi bir şekilde belki. Hangi D&R olduğunu söyleyebilir misin?

Beğenenler: alperdegirmenci

Üye
Samsun Bulvar AVM D&R. Bugün de yoktu açıkçası. Dergi çıktıysa sanırım burayla alakalı bir sorun var.
mnks2000
Üye
Yardım edin lütfen... Aylık üyeyim ben ve her ay telefonumdan ödüyorum ücreti bu ay telefonuma bakiye yüklemeyi unutmuşum ve hesabınız askıya alındı diye mesaj geldi. Tekrar nasıl aktif edebilirim???
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Alper sorduk o D&R'daki durumu da, oraya 20 tane gitmiş ve hiç satılmamış görünüyor. Muhtemelen depolarında falan kaldı, rafa koymayı unuttular :) Bizim elimizden bir şey gelemeyecek yani. Dergiyi online sipariş etmeyi düşünebilirsin elbet.

mnks2000 bu konuda dukkan[at]oyungezer[nokta]com[nokta]tr'ye mail atabilir misin?

Beğenenler: alperdegirmenci

Üye
-Ö- dedi:

Alper sorduk o D&R'daki durumu da, oraya 20 tane gitmiş ve hiç satılmamış görünüyor. Muhtemelen depolarında falan kaldı, rafa koymayı unuttular :) Bizim elimizden bir şey gelemeyecek yani. Dergiyi online sipariş etmeyi düşünebilirsin elbet.

Tamamdır. Dün itibariyle aldım dergiyi. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
discussioncontroller