Yotuber olmak isteyenler hangi programlardan yardım almalı bakabilirler
scorpion2071
Üye

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Adobe premiere, fraps(ya da geforce experience) ve farklı filtrelere izin veren tonla encode programı varken(ki youtube kendisi tekrar encode edecek ve kalite bozulacak) neden bunları kullanayım?
scorpion2071
Üye
tercih meselesi bana basit geldiğinden dolayı bunları tercih ediyorum.. yazdıgın programlar sayesinde insanhar daha fazla fikir sahibi olur.. Herhez fikrini yazarsa daha çok bilgi sahibi olunur
scorpion2071
Üye
bu programlar ile yaptıgım bir video paylaşiyim full hd kalitesinde çalıştırın videoyu görüntü kalitesinin gayet iyi oldugunu düşünüyorum açıkcası
Üye
Artifacting çok fazla. Sol üst köşedeki durum yazıları dikkat dağıtıcı. Ses mikseri ile oynamadığın için oyun sesini boğmuş. Girişte kullandığın font o kadar basit ki, meh diyip kapatmamak için kendimi zor tuttum.
scorpion2071
Üye
programların işlevini göstermek istedim benim videomun nasıl yapıldıgı değil ama tavsiyen için sagol dikkate alıcam:)
DharkanDharkan
Üye
Adobe Premier'le Fraps'i karşılaştırmış dsafghjkjjhgfdsadfghjkl

hayatınız ezbere konuşmakla geçiyor ake
Üye
Dharkan; screen capture programı ile video düzenleme programını karşılaştırdığımı mı düşünüyorsun cidden? İlk mesajda Capture, edit, encode programları verilmiş ben de birer tane daha iyi olduğunu düşündüğüm program önerdim karşılık olarak...
Hayatınız ezbere mesaj atıp laf soktuğunu düşünmekle geçiyor...

Not: En iyileri olduğunu düşünmüyorum. Sadece sunulanlardan daha kapsamlı programlar olduğunu düşünüyorum.
discussioncontroller