Oyungezer 119 - Eylül 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

AKLINI ÇILDIRMIŞSIN SENUA'CIM!
Hellblade: Senua's Sacrifice İncelemesi

ÖLÜSÜ YETER!
Gamescom 2017 Dosya Konusu

İLLA Kİ NATHAN ŞART DEĞİLMİŞ
Uncharted: Kayıp Miras İncelemesi

BLESZINSKI REFLEKS KAPASİTEMİZİ SINIYOR
Lawbreakers İncelemesi

AMD KARTLARINI MASAYA SERDİ, RESTİ ÇEKTİ
"Radeon RX Vega" ve "Ryzen Threadripper" Dosya Konuları

ATA SPORUMUZ ZERG RUSH'I YAŞATALIM
StarCraft Remastered İncelemesi

SAINTS ROW'UN YAPIMCILARININ KAFASI YİNE BİR DEĞİŞİK
Agents of Mayhem İncelemesi

SONIC'IN NEDEN EFSANE OLDUĞUNU BİLMEYENLERDEN MİSİNİZ?
Sonic Mania İncelemesi

İNCELEMELER
Agents of Mayhem
Albion Online
Antihero
Aven Colony
Batman: The Enemy Within
Cursed Treasure 2
Final Fantasy XII: The Zodiac Age
Firewood
Heartstone: Knights of the Frozen Throne
Hellblade: Senua's Sacrifice
Infra
Lawbreakers
Mafia III: Sign of the Times
Matterfall
Observer
Patapon Remastered
Ratty Catty
Slime Rancher
Sonic Mania
StarCraft Remastered
Sundered
Tacoma
The Darkside Detective
The Hunting God
Total War: Warhammer - Norsca
Uncharted: Kayıp Miras

ve çok daha fazlası...
Portal'da Escape from Tarkov, Zoom'da Blade Runner 2049, Detay'da Fingolfin, Nerdus Maximus'ta summoner'lar, Anime'de Kakegurui, TV'de Rick and Morty, Blu-Ray'de Guardians of the Galaxy Vol. 2...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Selamlar ve de sevgiler herkese!

Bu ay iki seçeneğimiz vardı, ya bayramda matbaa ve dağıtım çalışmadığı için bayramdan sonraya kalacaktık ya da kasıp dergiyi erken bitirecektik, ikinci seçenekten yürüdük. 25'ini 26'sına bağlayan gece bitirdik dergiyi, o nedenle bir terslik olmazsa basılı versiyon sanıyorum ki Perşembe günü çıkacaktır. Dijital versiyonunsa bugün çıkacağını tahmin ediyorum. Bakalım bakalım.

Yalnız bir ufak notum olacak, zamanında bitirebilmek için geçen aylara nazaran birazcık daha ince tuttuk dergiyi, bu aylık idare ediniz, önümüzdeki aylarda telafi edeceğizdir ^_^

Tabii ince derken "dolu değil" demek istemedim. Çok da güzel bir Hellblade incelemesi yazmış Tarık bence mesela, tavsiyedir. Şahsen beni gaza getirdi, en kısa zamanda girişeceğimdir Hellblade'e ^_^ Bir de kendim yazdım diye demiyorum ama Nerdus Maximus'ta çok eğlendim şahsen, ona da göz atmadan geçmeyiniz.

Şimdiden iyi okumalar o halde,

Beğenenler: Tiberius, ParaDise, Nocseiz

ByGusByGus
Üye
JRYO'dan sonra kapakta bağımsız bir oyun da gördük artık. Güzel olmuş gerçekten. Okumak için sabırsızlanıyorum.
temizchannel
Üye
Dergi güzel, kapak güzel, fakat bir şey aklıma takıldı sadece; FFXII: The Zodiac Age incelemesi genel olarak olumlu ifadeler içermesine rağmen notu 6'da kalmış. "Millet 9'ları dağıtırken sen neden 6 verdin ey Ömer Akdağ" serzenişi yapmıyorum ki inceleyene bu yönde karışılmasını doğru bulmam, sadece incelemeyi okumayı bitirdiğimde 7+ gibi bir not alacağını düşünüyorken 6'yı görünce şaşırttı. Tabii buna oyunun orijinalinden kalma defoları sebep olmuş olabilir, sadece orası uyumsuz gibi geldiği için paylaşmak istedim. Yoksa dergi ince de olsa her zamanki kalitesinde, elinize sağlık.

Beğenenler: edenknight

woddwillwoddwill
Üye
Selamogz bölümünü okuyunca, bir soru ve Ömer bey'in cevabı dikkatimi çekti; The Witcher 3 ün ek paketleri, konsolda tamamen Türkçe.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@temizchannel Aslında biraz arada kaldım o konuda ama sonra 7'lik olduğunu düşündüğüm FF'leri aklımdan geçirdim: XIII-2 ve Lightning Returns mesela. FF XII bu ikisinin bir tık altında kalıyor bence, öyle düşününce 6'da bırakayım dedim. Ama tabii yazıda da dediğim gibi kötü yaptığı şeyler çok olsa da iyi yaptığı şeyler de çok oyunun, 6 da hani o kadar da kötü bir not sayılmaz aslında ^_^

@woddwill Gerçekten mi? PC'ye çıkarmayıp konsola mı çıkarmışlar Türkçe desteğini? Çok ilginç, bilmiyordum. Yanlış bilgi vermişim o halde, af buyrunuz.

Beğenenler: temizchannel

DharkanDharkan
Üye
Orijinal 12 olsa neyse de Zodiac Age'i 13'ün altında tutmak epey "ilginç"

Beğenenler: Feyling

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Dharkan Yaniii 13 mü 12 mi dersen biraz arada kalırım, emin değilim pek hangisini bir adım öne koyacağıma ama 13'ün devam oyunlarını bayağı beğenmişimdir şahsen.
ferioferio
Üye
Bayağıdır dergiyi almıyordum sevmediğim ya da beğenmediğimden değil yanlış anlaşılmasın.
Senua'nın bu güzel kapağı'nın hatırına alacağım bu ay :)

Beğenenler: Nocseiz

PhenomenonPhenomenon
Üye
Data'daki ürün incelemeleri iyi olmuş, lütfen daha da artırın. Organize Sanayi kraldı.

Beğenenler: MAVİSAKAL, edenknight, Nocseiz

GrieverGriever
Üye
Dergi abonelere gönderildi mi? Kaç aydır takip kodu gönderilmiyor, her seferinde mail atmam gerekiyor.
discussioncontroller