Tomb Raider 2 - Remake
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
lan sen kim köpeksin sıçacam en sonunda bacağına
__skytalker____skytalker__
Üye
Combi kardeşim hayırdır çok sinir yaptın bu ara.
TriumvirateTriumvirate
Üye
Bkz: Durduk yere alakasiz mevzuya kafa atarak giren insan
FadeToBlackFadeToBlack
Üye

Kisisel olarak iptal olmaz ne ya hahaha. Mahkeme karari cikartirlarsa o franchisea ait bir tane wallpaper bile cikartamaz.

her boka kusur bulan andaval kesimdekiler gibisin kardeşim bu seni cool yapmıyor yada üstün zekalı, bil istedim.

Her boka kusur bulmaktan degil her bi s*ki biliyormus gibi davranip gotunden atip tutan andavallara garezim var.
tolga_pctolga_pc
Üye
Kişiselden kastı remakei yapan eleman çok büyük ihtimalle iptal etmez sebepsiz yere, hukuksal bir zorunluluk doğmadıkça diyor. Çünkü ''İptal olur'' lafını hukuksal engele takılır , yapımcı dürter blabla diye açıklamadım direkt yazdım öyle son zamanlardaki iptallerden haberiniz vardır diye. Bireysel bir iptal olur gibi algıladı sanırım. Sonra açıkladım ona binaen yazdı. Ortaya anlamadan o ne yhahaha diye atlayıp sonra cevaba tetiklenince sen komik oluyorsun biladerzaaradetadoğrusu
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Forumun ikinci gotten atani da geldi. Bi matadorkaan eksik.

Saydigin fan yapimi urunlerin nerdeyse hepsi yayinci sirket sebebiyle iptal oldu. Gtada onlinedan para aktigi icin sirket koskoca komuniteyi kapatti. falloutta da parali mod olacagi icin adamlar ugrasmayip kapatti. Re gibi benzeri japon yapimlarina mod cikarmak zaten imkansiz gibi bir sey.

Su oyun da kesin kes iptal karari yiyecek cunku square enix oyle dev bi para istemeden izin vermez.

Beğenenler: Dharkan

ultimate_35ultimate_35
Üye
sana göre herkes bi tarafından fırlatıyor zaten demi. Hem bu combiye ne oluyorsa dondan fırlayan şey gibi hemen muhalefet oluyor demek ki yarasına bastık adamcağızın

edit: herbir boku bildiğimi söylemedim öyle bir algı oluşturmuyorum yanlış biliyorsam düzeltilmesine lafım olmaz ama senin tutumun farklı birader boşuna sana çıkışmıyoruz. önce bi kendine bak.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Oyun motoru biliyor musun kardesim ya da 3d modelleme? Bilmiyorsan o zaman o s*k*k agzini kapa lmao

Beğenenler: CombiningPerson

ultimate_35ultimate_35
Üye
orada biraz ayar olmuştum ondan öyle yazdım boşver onu sen
tolga_pctolga_pc
Üye
Hahahahaha feydtubılek karşim niye bu kadar harhar hurhur olmuşun sen yav hiç yakış tıramadım
discussioncontroller