Angry birds 2 de Turk klani sizde katilin :)
desperados
Üye
Arkadaslar angry birds 2 oynayan varsa en guclu Turk klanini kurduk sizde katilin isterseniz klan numarasi #48117 clan adi TURK KLANI
DharkanDharkan
Üye
Klan adını çok düşündünüz mü?
kurtkapankurtkapan
Üye
allah belanızı versin
desperados
Üye
kurtkapan senin gibi zavallilara cevap yazmak bile zaman kaybi,klavye delikanlisi senin Allah belani versin...hic guleceyim yoktu :) merak etme senden cok var klavye delikanlisi ezikler.
mcprozackmcprozack
Üye
Oo abiyi kızdırmışız beyler.Takma sen bize desperados.Aslında düşüncek olursak gelmiş geçmiş en yaratıcı ve zeka ürünü clan adı olmuş.Oyunu oynamıyorum ama umarım başarılı olursunuz.
desperados
Üye
sagol mcprozack :) adini ben koymadim rastgele isimler var daha once yabanci klanlarda cok oynadim...adini onlar koymuslar beni davet ettiler girdim baktim seviyeli insanlar sohbet,arkadaslik olsun oylesine oynuyoruz...5-6 tane yabanci 2-3 tane turk forum uyelegim var hic birinde Allah belanizi versin diyen olmadi valla boyle uyeler oyungezer forumuna yakismiyor...20 yillik oyuncuyum...neyse elemani sikayet ettim...alt tarafi bir oyun onemli olan insanlik once,yeni gelene bir hosgeldin demek falan benim insanlik ogreticek halim ogrenen ogrenmis zaten...iyiki daha once girmemisim burasi gibi forumlara bir kisinin mesaji ile tum forumu yargilamak olmaz ama genel seviye duzeyi belli burda bu ilk ve son girisim oldu buruya neyse size gercek hayatta basarilar dilerim...hepinizin kurban bayrami kutlu olsun...Allah hepinizin ailesini ve sizi beladan esirgesin...herkes kendine yakisani yapar ben boyle gordum boyle davranirim insanlara
kurtkapankurtkapan
Üye
amin desperado abim, amin. cümlemize
TaxmanTaxman
Üye

sagol mcprozack :) adini ben koymadim rastgele isimler var daha once yabanci klanlarda cok oynadim...adini onlar koymuslar beni davet ettiler girdim baktim seviyeli insanlar sohbet,arkadaslik olsun oylesine oynuyoruz...5-6 tane yabanci 2-3 tane turk forum uyelegim var hic birinde Allah belanizi versin diyen olmadi valla boyle uyeler oyungezer forumuna yakismiyor...20 yillik oyuncuyum...neyse elemani sikayet ettim...alt tarafi bir oyun onemli olan insanlik once,yeni gelene bir hosgeldin demek falan benim insanlik ogreticek halim ogrenen ogrenmis zaten...iyiki daha once girmemisim burasi gibi forumlara bir kisinin mesaji ile tum forumu yargilamak olmaz ama genel seviye duzeyi belli burda bu ilk ve son girisim oldu buruya neyse size gercek hayatta basarilar dilerim...hepinizin kurban bayrami kutlu olsun...Allah hepinizin ailesini ve sizi beladan esirgesin...herkes kendine yakisani yapar ben boyle gordum boyle davranirim insanlara

kes lan hıyar
desperados
Üye
sagol kurtkapan yanlis anladiysam ozur dilerim :) Taxman sana cevap vermek icin senin seviyene inemem :) boyle yorumlar komik oluyor ekran arkasindan bende yazabilirim burda beni tutan yok ama ben boyle davranmayi seciyorum sen oyle bu kadar basit.
kurtkapankurtkapan
Üye
Taxman dedi:

kes lan hıyar

raporladım kardeşim. ayıp
desperados
Üye
sagol kardesim birbirimizden farkimiz yok,Allahin verdigi bir can var o kadar onu iyi kullanip kalp kirmamiz lazim yoksa hersey gelip gecici...duyarliligin icin tesekkur ederim...Taxman'da oyle demek istememistir...birden benim fazla yazmama kizmis olabilir onemli degil...sizin sayenizde bu forum aktif.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller