Titans
__skytalker____skytalker__
Üye
Yazık.
tolga_pctolga_pc
Üye
valla karakterleri tanımam ama fragmanı çok rahat bizim türk vampir dizisinin fragmanıyla kapışır, o nasıl kötü bir kurgudur öyle
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dizi Netflix’te de yayınlanacakmış.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Meeh olmuş biraz.

Spoiler:
Raven’in hikayesi inanılmaz sıkıcı. İttire ittire bir hal olmuşlar. Starfire leş oğlu leş. Bütçe sıkıntısı yüzünden, vücudu gücü açığa çıktığında turuncuya dönüyor. Kıyafeti iğrenç, saçı iğrenç. Beastboy’da bütçe yüzünden nasibini almış. Elemanın saçını yeşile boyamışlar. Lol. Robin ve Donna iyiydi. Hawk ve Dove zaten çok az gözüktü. İnşallah Superboy leş gibi olmaz.
__skytalker____skytalker__
Üye
Donna koy, Roy koy, Wally koy, Garth koy mis gibi dizi olsun madem paran yok. Ne diye kasıyon diğer karakterlere.

Karanlık ve gerçekçi diye kas sonra da bu karakterler yerine renkli renkli adamları kullanıp bok et.
SwooshSwoosh
Üye
ne kötü diziydi bu ya. anaroldeki kız tam bir ergen irisi nefret ettim nefret
robin'i oynayan çocuğa yazık olmuş
kurtkapankurtkapan
Üye
kız zaten ergen mk 14 yaşındaymış

o nasıl bi finaldi onu anlamadım ki, convoluted sözlük karşılığı adeta.

mehti. 7 ve 8. bölümler cringeden cringee koştum.

minka kelly 40 yaşına geldi hala ateş gibi kadın onu teyit ettim. diziyle ilgili öveceğim tek şey intro theme zaar. epey gaza getiriyor o güzel

-
bu herşeyi 80lere bağlamanın belirli bir nedeni var mı btw? o zamanlardan bir evreni storylineı filan mı konu alıyor. bütün karakter arabaları, müzik vb hep 80s.

alevli zenci harika bir kadın bu arada ebony fantezim tavan yaptı sanırım
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Robin, Wonder Girl, Kid Flash, Arsenal, Tempest, Hawk ve Dove’lu bir kadro ile, bu dizi efso olabilirdi.

Neyse, Young Justice başladı zaten. Onu izleyem.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
tüm CGIlara baarmıştım izlerken. bütçenize göre iş yapın be kardeşim
jeneriği ben de sevdim
discussioncontroller