FIFA 18
salih32salih32
Üye
Demosu çıkmış oynayan eden var mı?

demodaki takımlar:

Manchester United
Manchester City
Real Madrid CF
Atlético de Madrid
Juventus F.C.
FC Bayern Munich
Paris Saint-Germain F.C.
LA Galaxy
Toronto FC
Boca Juniors
C.D. Guadalajara
Vissel Kobe

stadyumlar:

Santiago Bernabéu
La Bombonera
StubHub Center
King Fahd Stadium

Beğenenler: Astus

DharkanDharkan
Üye
İndirdim, birazdan bakıcaz kardeşimle.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Gece yatmadan gördüm, eve geçince bakayım bir.
AstusAstus
Üye
animasyonlar elden geçmiş kesinlikle.

stad atmosferleri birbirinden çok farklı (yalnız ya çok soluk ya da çok parlak renkler oluyor). oyuncu pası aldıktan sonra gitgide hızlanıyor, eski oyunlardaki gibi sabit hızla koşmuyor. bu da ara pasını aldıktan sonra hızlı oyuncuları daha iyi kullanabileceğimiz anlamına geliyor.

ortalar daha etkili olmuş zira her top kaleciye gitmiyor artık. ayrıca her top kafa topu olarak da gitmiyor, oyuncunun pozisyonuna bağlı olarak ayağına da gönderebiliyor ki, sonunda orta açarak gol atabileceğiz sanırım.

paslarda hata görmedim henüz ama çok fazla oynamadım oyunu. plaseler geçen senenin yerden şutlarıyla yer değiştirmiş. yine plaseler uzaktan ölümcül olabiliyor. kaleciler birebirde yerden şut çekmeyi denerseniz 17'ye göre daha akıllı, kolay kolay gol yemiyorlar. lakin plase atılanların %90'ı gol oluyor.

her oyuncunun farklı olması hissedilir olmuş. robben'le ani dönüşler yapabilmek çok hoş özellikle.

lakin ortaları tam anlamadım. L2 havadan gönderiyor sanırım. L1 ve R1 nasıl gönderiyor tam çözemedim.

oyun daha orta saha kontrolü üzerine kurulmuş, kontrolü kaybeden golü yiyor. maçlar çok farklı bitebiliyor. ya ben 4 tane atıyorum, ya da onlar. biraz mantık sorunu var galiba.

uzaktan çekilen sert şutlar gerçek dışı hızla gidiyor. x1.25 hız eklemişler sanki, doğal durmuyor.

Beğenenler: salih32

ultimate_35ultimate_35
Üye
bu sene süper lig çok keyifli diye satın alıcam fifa 18'i hadi bakalım demodan başlayak bari.
DharkanDharkan
Üye
İlk kez pek değişmiş gibi gelmedi oyun. Gol sonrası grafikleri parlatmışlar, oyuna hafif bi pc benzeri hava katmış.
rubyredrubyred
Üye
@Astus +1
AstusAstus
Üye
dodgerdodger
Üye
Kasabian olacak demişlerdi ))):

the xx - dangerous koymuş ama adamlar \o/

ama ben bu yıl almıyorum, çünkü oynamak gelmiyor içimden nedense.
AstusAstus
Üye
valla benim de ilk defa preorder edesim geldi. çok hoşuma gitti oyun. lakin en ucuz g2a'da 190-200tl falan : ((
AvenAven
Üye
TR sitelerinde 165e falan var.

Beğenenler: Astus

discussioncontroller