FIFA 18
AstusAstus
Üye
link pls

edit:

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Momentum var mı, dikkatinizi çekti mi?
AstusAstus
Üye
kick off modunda anlaşılmıyor ya, career modu falan denemek lazım
SamsonSamson
Üye
Bu seneki oyunda ne gibi yeni teknolojiler kullanmışlar? Yağmur yağdığında topun üstündeki her damla ayrı ayrı mı renderlanıyor şimdi?
NeOzguRNeOzguR
Üye
Bu arada PES 18 17'ye göre baya bir değişmiş. 17'yi baya oynayan birisi olarak alışma süreci uzayacak gibime geliyor.

Yalnız PES'te müthiş ara pasları atılıyor artık. Gerçek hayattaki ara pas zevkine en yaklaşan oyun olmuş. Bir anda kaleciyle karşı karşıya kalmak süper hissettiriyor.
DharkanDharkan
Üye
PES başlığı değil burası
NeOzguRNeOzguR
Üye
Sağol hacı, bilgilendirdiğin iyi oldu.
tolga_pctolga_pc
Üye
NeOzguR dedi:

Bu arada PES 18 17'ye göre baya bir değişmiş. 17'yi baya oynayan birisi olarak alışma süreci uzayacak gibime geliyor.

Yalnız PES'te müthiş ara pasları atılıyor artık. Gerçek hayattaki ara pas zevkine en yaklaşan oyun olmuş. Bir anda kaleciyle karşı karşıya kalmak süper hissettiriyor.

Fifa 17'de o kaleciyle karşı karşıya bırakma meselesi top tier bence. Bu ne eski oyunlardaki gibi oyunun zayıf bir noktası, herkesin bir tuşa basıp arkaya adam kaçırması gibi, ne de güçlü noktası , ki defansın duruşunu zamanlayarak yapıyorsun. Oyunu iyi analiz edebilen adamlar defansı anında arkada bırakabiliyor. Lakin kademe anlayışı benim gibi güçlüyse yemiyorsun bu pasları. Dolayısıyla denge açısından da gayet iyi.
rubyredrubyred
Üye

Momentum var mı, dikkatinizi çekti mi?

geçenlerde sonunda resmi hesaptan momentum olmadığı açıklandı. ne kadar doğru bilemeyeceğim.
AstusAstus
Üye
o fifa 17 için değil miydi ya

edit: pes 18 demo's denedim lakin gene konsoldan kötü diye mi anlamadım grafikler çok kötü yav, videodaki gibi değil sanki. oyuncu sevinirler üstteki videoda daha iyi duruyor (pes). texture'ler de daha kaliteli gibi duruyor ama dediğim gibi Pc'de görmedim o kadar kalite. Konsolda da denemek lazım.
discussioncontroller