Kelime Tatlısı-kelime puzzle oyunu
LateralusLateralus
Üye
Mutfak konsepti ile kelime bulmacasını birleştiren Kelime Tatlısı’nda, oyuncuya bir tabak içinde karışık harfler veriliyor. Bu harflerden farklı ve anlamlı kelimeler yaratması ve tepsideki kutulara yerleştirmesi bekleniyor. Tepside olmayan ama yine de anlamlı olan kelimeler ekstra kelime olarak sayılıyor ve bulunan ekstra kelimeler, taşa dönüşüyor. Sahip olunan taş miktarına göre ipucu alınabiliyor ve bulmacalar daha hızlı çözülebiliyor. Dolayısıyla ne kadar çok kelime bulunursa, o kadar hızlı ilerleniyor. Bölümler kolaylık derecesine göre kolaydan zora doğru oynanabiliyor.

Kelime Tatlısı, kullanıcılar tarafından da çok sevildi, henüz ilk ayını doldurmasına rağmen, ilk aylık indirilme sayısı neredeyse 50.000’e yaklaştı. Ayrıca çıktığı ilk hafta iOS’ta feature listesinde yerini aldı.

Oyun, iOS’ta 8.0 veya üst sürümünü gerektirirken, iPhone, iPad, iPod touch ve Android ile uyumlu. Ayrıca, internet olmadan da oynanabilen bir oyun. Kelime Tatlısı, metroda, otobüste, evde dışarıda istenilen yerde İnternet olmadan da oynanabiliyor.

Google Play: https://goo.gl/vfuFmG
Appstore: https://goo.gl/joezeh
Youtube:
discussioncontroller