Oyungezer 120 - Ekim 2017
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer

Allah rahmet eylesin Emre Sümer. Güzel adammış baban.

Saolasın dostum. Ayrıca yazıyı okuduğun için de teşekkür ederim

Beğenenler: Phenomenon

külbastıkülbastı
Üye
Birkaç yıldır Oyungezer okumuyordum, daha doğrusu artık kolay kolay bulunmuyor. Kasım sayısının konusu açılmış mı diye foruma girdim, ekim sayısı sayfasındaki android uygulamasını gördüm. Ekim sayısını satın aldım, okuyorum ve 94. sayfadayım.

Sanki eski bir dostumla karşılaşmış gibiyim. Forumda dergi yazarlarından kaç kişi var bilmiyorum ama elleriniz dert görmesin. İnsanda başka hiçbirşeyin besleyemediği bir çeşit açlığı gideriyorsunuz. Soğuk sonbahar gecesi altında kamp ateşine karşı sessizce aileniz ile oturmak gibi bir şey.

Beğenenler: mcprozack, edenknight, -Ö-, Aresny

edenknightedenknight
Oyungezer

Birkaç yıldır Oyungezer okumuyordum, daha doğrusu artık kolay kolay bulunmuyor. Kasım sayısının konusu açılmış mı diye foruma girdim, ekim sayısı sayfasındaki android uygulamasını gördüm. Ekim sayısını satın aldım, okuyorum ve 94. sayfadayım.

Sanki eski bir dostumla karşılaşmış gibiyim. Forumda dergi yazarlarından kaç kişi var bilmiyorum ama elleriniz dert görmesin. İnsanda başka hiçbirşeyin besleyemediği bir çeşit açlığı gideriyorsunuz. Soğuk sonbahar gecesi altında kamp ateşine karşı sessizce aileniz ile oturmak gibi bir şey.

Aslında hepimiz buralardayız ve kim ne yazıyor ediyor diye da bakıyoruz mütemadiyen, yorumun için çok çok teşekkürler. O hissi verebildiysek, bir başkasının hayatında güzel bir an, zihnine güzel bir anı bırakabiliyorsak ne mutlu bize ki bu işi yapıyoruz. Ve sizler takip ettiğiniz sürece de yapmaya devam edeceğiz. Sonsuz teşekkürler :) - Eren E.

Beğenenler: -Ö-, Phenomenon, külbastı

discussioncontroller