Leagoe Of Legends Sezon Sonu Ödülleri Ve Dereceli
AlbatraozGG
Üye
Selamlar;
Bir soru sormak istiyorum. Sezon sonu ödülleri gelecek, fakat aklıma takılan bir soru var, bu ödüller kümelere göre farklılık gösteriyor yani gümüş bitirirsek simge, çerçeve falan geliyor altın ve üzeri bitirirsek bunlara ek olarak şanlı kostüm ve daha fazlası geliyor. Buraya kadar tamam ama merak ettiğim beni tekli/çift dereceli kümem gümüş, Esnek deki Kümem plat. Ödüller Gümüşe göremi Gelicek Platamı. Yani esnekteki lig, sezon sonu ödüllerinde sayılacak mı ? Mesela Esnekte plat olduğum için plat çerçeve ve şanlı kostüm gelecek mi ? İyi forumlar...
SamsonSamson
Üye
LOL KODUM
SamsonSamson
Üye
ÇALIŞMIYO!
tazebal
Üye
çok süper
mumit2
Üye
Wanted Gaming Oyuncu Platformu ve Topluluğuna alımlar başlamıştır.

İyi oyunlar LOL tutkunları. Size bir teklifim var!!!
Oyunlarda yaşanan bir çok sıkıntı ve endişe mevcut. Gerek oyunun yapısını bozanlar, oyunun tadını kaçıranlar ve troller. Bunlar fazlasıyla can sıkıcı bir hal alıyor haliyle.
Gereksiz küfürler ve zevksiz oyunlar oluyor bunun sonucunda.
Tanıdığınız ve güvenebileceğiniz insanlar ile , oyun trollenmeden , gereksiz küfürler ve hakaretler olmadan en önemlisi de eğlenerek oyun oynamaya ne dersiniz? Biz Wanted Gaming olarak bunu size sunuyoruz.
Discord üzerinden oyun içi iletişimimizi sağlayarak kontolü elimizde tutuyoruz. Oluşturduğumuz ortam aile ortamından farksızdır. Böylelikle oynadığınız oyunu kaybetseniz bile eğlenebiliyorsunuz. Uzmanlaşmak istediğiniz alanlarda uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim görebilir , kendinizi geliştirebilirsiniz.
Her şansı değerlendirmekte yarar var. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Discord dışında iletişime geçmek için lütfen Resmi Facebook sayfamıza mesaj atın.
Başvuru Formu: https://goo.gl/forms/9SN3F4iWj9g0jEQD3
FACEBOOK: https://www.facebook.com/WantedOfficial
WANTED GAMİNG : https://wantedgaming.org/ (Kurumsal sitemizdir.)

Okuduğunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Not: Alımlarımız Discord üzerinden sesli bir şekilde olmaktadır.
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye
"LeagUe of Legends" olmatadak mı o?
discussioncontroller