Assassin’s Creed:Origins
BenjaminBenjamin
Üye

Adamların becerememesinin PC ile alakası neki?

Adamların becerememesinin konsol ile alakası ne ki diye de çevirebiliriz bu soruyu
502502
Üye
Usame Bin Ladin pisiciymiş

Beğenenler: CombiningPerson

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tam bir retrocuymus.
rubyredrubyred
Üye

Adamların becerememesinin PC ile alakası neki?

işin komik yanı bu sefer becermişler fakat denuvo'nun üstüne sanal makine katmanı koyunca performansı baltalıyor. o olmasa oyun çok daha performanslı çalışacak.
RidygoRidygo
Üye
Ben performans sorunu yasamiyorum bilginize. Oyle harika bir sistemim de yok. 1060 ile oynuyorum.

Dovus mekanikleri tamamen dark souls. Parry yapmasi, stunlamasi ve stunlanmak baya ayni.

Performans boyle hep. Kalabalik yerlerde de cekerim bir ara.

Beğenenler: 502, Astus

__skytalker____skytalker__
Üye
Mal yapımcılar beceremiyor işte, sanki bütün PC oyunları performans sorunu yaşıyor.

Bariz bir şekilde sorun yapımcılarda hani PC'de değil. Nasıl oldu da "PC" suçlu oldu anlamadım doğrusu. Ya da PC boklama gereksinimi duyuldu?

@ruby sorun drm'de değil demişler.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ubisoft çok sorunlu firma ya aynen
külbastıkülbastı
Üye
İnternette bir dedikodu dolanıyor ama emin değilim, yasadışı bir şey değil:

-Oyunu uplayden satın alın

-Oyunu yükleyin, güncelleyin, ilk 15 dakikadan sonra oyunu kapatıp, uplay'i offline hale getirin

-Oyunu uplay internet sayfasından oyunu iade edin

-Offline uplay'i açıp oyununuza devam edin...

İnternette as originsli uplay hesapları bedavaya dolaşıyor. Adam hesabı alıyor, oyunu yükleyip, çalıştırıp, uplayi offline yapıp başkasına paslıyormuş. İlginç, sanırım ubisoft geri iade edilen keyleri denovoya henüz bildirmiyor. Bir iki güne aslı anlaşılır.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Arada bir online olman gerekiyor. O yuzden ise yarayacagini sanmiyorum. Ama 2 dolarlik accountlarla oyunu bitirenler var.

Bir de patchle duzeltmisler performans olayini.

Geriye bir tek crack kaliyor lmao.
rubyredrubyred
Üye
2 dolarlık hesaplar nerden alınıyor plati den mi?
discussioncontroller