Assassin’s Creed:Origins
JejunumJejunum
Üye

jejunum bir proje mi acaba?
jeju gibi pinki gibi adamları tek tek salıyorlardır forumlara bilim uğruna

İlla Muhallebiing yaptıracaksınız adama.
Orderabi
Üye
Jejunum dedi:

Orderabi dedi:

hahaha gerçekten biz bu forumda pcye stabil oyun yapılamıyor demek ki alet sorunlu gibi bir laf mı gördük az önce

jev bilader sanırım ps teknolojisini, aletin içindeki parçaları falan başka bir gezegenden sanıyor. gerçekten çok vahim bir laftı be.

Vahim olan pisiyi 2017'de hala ustayarışı sanmak hocam. En azından stabil bir şekilde oyun oynamana izin veriyor alet.

yaw stabil oyun oynamaksa çeker 30 fpsye oynarsın
ayrıca ben 4k 60 fps stabil istiyorum veriyor mu senin pron, vermiyor. yalan dolan.
en azından pcde patchlerle falan düzelince açar 60 a sabitlersin hiç olmadı.

hayır bu aletler aynı teknolojiyi, mimariyi kullanıyor neticede. işlemcisi var, vgası var... şey demek gibi seninki, ferrariye binmiyorum çünkü 200le giderken sallanıyor türkiye yollarında, en iyisi fiata bineyim 90dan yukarıya basmıyor nasılsa...

elinizde bir daha ucuz oluşu vardı downgraded görüntüyle oynuyor olmanıza bahane, şimdi bi TV, bi konsol, bi ek kol, bi oyun falan alınca aynı paraya toplanan PC bile sizdeki aletten iyi.

Beğenenler: Samson, creiGn, Gun

creiGncreiGn
Üye
Orderabi dedi:

elinizde bir daha ucuz oluşu vardı downgraded görüntüyle oynuyor olmanıza bahane, şimdi bi TV, bi konsol, bi ek kol, bi oyun falan alınca aynı paraya toplanan PC bile sizdeki aletten iyi.

Bu sayilanlarla idare ederi birak, baya baya iyi bir pc toplaniyor zaten yav. Eksra gamepad + oyunlu ps4 pro 2500 civari, hdr'li 4k tv de nereden baksan en asagi 2500-3000. 6k'ya i7'li gtx1080'li pc toplarsin rahatlikla.

Oyunlari iyi denir anlarim, plug n play denir, rahat denir anlarim, 8-10 saatlik kafa dagitmalik oyunlar tercih edilir anlarim, ama "pc'den daha iyi" diye ovulmesine cevap vermeye bile gerek yok hajum. Bosuna tartismayin.

Orderabi
Üye
bir de biz bi serinin yeni oyununu 1080li pcde korsanlayıp oynayabiliyor oluyoruz 4-5 sene sonra ya hiç ekleme yapmadan ya da ufak bi eklemeyle, bunlar ps5'e gelen versiyonu oynamak için ellerindeki aleti satacak yer arıyorlar, yeni konsol alıyorlar, yeniden oyun alıyorlar, ya da iyice çöp halini oynuyorlar bu sefer eski konsollarında, o da çıkarsa.

şu illeti ps2 ile bıraktığıma öyle mutluyum ki, tam o arada bırakmak lazımdı net.
rubyredrubyred
Üye
creiGn dedi:

plug n play deniranlarim, 8-10 saatlik kafa dagitmalik oyunlar tercih edilir anlarim, ama "pc'den daha iyi" diye ovulmesine cevap vermeye bile gerek yok hajum. Bosuna tartismayin.

şöyle eski bir yorumumu linkleyeyim

http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/comment/2176587#Comment_2176587
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Pcden anlamiyorum niye hata veriyor cozemiyorum diyen adama niye bunlari anlatiyorsunuz ki? Rdr 2 geliyor bize ama hajuuuuuum diyecek sonra yine loopa girecek tartisma.

Inb4 of ne yandin/yandim.

Beğenenler: Samson, CombiningPerson, Astus

SwooshSwoosh
Üye
Orderabi dedi:

şu illeti ps2 ile bıraktığıma öyle mutluyum ki, tam o arada bırakmak lazımdı net.

ps3 yine media center olarak falan kullanılıyor
ps4 tam bir keriz avı
veeverveever
Üye
Öyle demeyin olm David Cage gibi üstadların oyunlar PS4'a exclusifaslföalsföalg
SamsonSamson
Üye
Kojima-san yine koymuş diyebilir miyiz?

Beğenenler: Gun

RidygoRidygo
Üye
Birader siktiredin su tartismayi da oyuna odaklanin yav. Witcher 3 falan sevdiyseniz ve assassin's creed ozlediyseniz durmayin yapistirin.
discussioncontroller