Assassin’s Creed:Origins
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

Birader siktiredin su tartismayi da oyuna odaklanin yav. Witcher 3 falan sevdiyseniz ve assassin's creed ozlediyseniz durmayin yapistirin.

Yaya durumu nasıl hojam oyunda, azmış diyorlar...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Başka espri bulun. Bu sıktı.
SamsonSamson
Üye

Başka espri bulun. Bu sıktı.

Beni hala güldürüyor.
JejunumJejunum
Üye
Orderabi'ye bir cevap yazıyordum wot olarak fakat görüyorum ki yine omurgasızların oluşturduğu bir ordu tarafından linç edilmişim. Gerek yok. Adam hala RDR2 diyor, gerçekten bu ne göt yanmasıdır yarabbi.

Beğenenler: Gun

SamsonSamson
Üye
Jejunum dedi:

bu ne göt yanmasıdır yarabbi.

Inb4 of ne yandin/yandim.

Çember = tamamlandı
rubyredrubyred
Üye
Ridygo dedi:

Birader siktiredin su tartismayi da oyuna odaklanin yav. Witcher 3 falan sevdiyseniz ve assassin's creed ozlediyseniz durmayin yapistirin.

aynen öyle oyun baya iyi olmuş.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Valla Ubi bütün hevesimi kaçırmayı becerdi çift katmanlı koruması ile. Bu politikalar ile desteklenecek firma değil. DRM'siz çıkartıyoruz deselerdi satışları artardı.
GunGun
Üye
Samson dedi:

Jejunum dedi:

bu ne göt yanmasıdır yarabbi.

Inb4 of ne yandin/yandim.

Çember = tamamlandı

Samsar'a basacağıma Ridi'ye bastım laykı. Hay Allah.

Yav 2k17'nin sonuna geliyoruz daha ne AC'si yav. Yokmuş gibi davranın.
goo_khangoo_khan
Üye
creiGn dedi:

Bu sayilanlarla idare ederi birak, baya baya iyi bir pc toplaniyor zaten yav. Eksra gamepad + oyunlu ps4 pro 2500 civari, hdr'li 4k tv de nereden baksan en asagi 2500-3000. 6k'ya i7'li gtx1080'li pc toplarsin rahatlikla.

bu ne saçma argümanmış yav, tvyi niye dahil ediyorsun hesaba? 6k'ya i7'li gtx1080li pc toplasam elim kadar 24" tft monitörde oyun oynayacak değilim heralde, ona da hdrli 4k monitör lazım, 10k oldu senin sistem.

iyi pc elbette bariz şekilde daha iyi konsoldan, tartışılacak bir şey yok bunda. ama iyi pc aynı zamanda bariz şekilde pahalı da.

bak o hesap şöyle yapılır, PS4 Pro 1799 lira. e 250 lirası gamepad zaten düş onu. 1549 lira. 1549 liraya supersamplingli 1080p oyun, 4k'da da destek var yalan dolan az çok. e iyi. 1549 liraya düzgün gtx1060 vermiyorlar adama, işlemcisi rami hddsi şöyle dursun.

1549 nere 6k nere.. 6kya ps4 kafe açılır be. .p
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Konsol kalitesinde oynatacak pc emin ol konsollar kadar ucuz. Üstüne bir de oyun fiyatlarini ve pc'yi oyun icin oynamasan bile diger her bir bok icin ihtiyacin oldugunu katarsan konsol yine disarida kaliyor.

Gerci tr'de piyasa nasil tam bilmiyorum ama ben 850 euroya gtx 1070 + ryzen 1600'lü sifirdan kasa topladim (klavye vs dahil). Ayni piyasada 1tblik xbox one 500 euro. Düsün artik gerisini.

Bir de konsol 1500 tl diyip kestirip atma. Aylik psn/live parasini vermeyince multiplayer bile oynayamiyorsun. Onun yillik parasini da konsolu kullandigin sürenin icine kat.

Beğenenler: Type_Tridoron

discussioncontroller