The Greenskins
lemontree
Üye
Merhaba arkadaşlar. Indie yapımımdır. Yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum :)

http://store.steampowered.com/app/705980/The_Greenskins/
Starlet
Üye
Beta test vs. falan varsa veya bende çıkmamış görünüyorsa ona lafım yok.

Pardon ama ben baktığımda Steamde Kasım'da çıkacak yazıyor. Sağda herhangi bir resmi site bağlantısı vs. yok. Herhangi bir yorum yok. Komünite sayfasında bir şey yok. Peki biz çıkmamış bir oyuna nasıl yorum yapacağız. Ekran görüntüleri/videodan ve açıklamalarından mı?
SamsonSamson
Üye
Bu oyunun piyasadaki binlerce co-op bina kurmalı wave shooterdan farkı nedir?
DharkanDharkan
Üye
Samson dedi:

daha boktan olması
SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

Samson dedi:

daha boktan olması

Ama hojam Türk oyun sektörüne daha başlamadan darbe vurmaya ne gerek vardı? Sizin gibiler yüzünden gelişemiyor Türk oyun sektörü.
lemontree
Üye
Starlet dedi:

Beta test vs. falan varsa veya bende çıkmamış görünüyorsa ona lafım yok.

Pardon ama ben baktığımda Steamde Kasım'da çıkacak yazıyor. Sağda herhangi bir resmi site bağlantısı vs. yok. Herhangi bir yorum yok. Komünite sayfasında bir şey yok. Peki biz çıkmamış bir oyuna nasıl yorum yapacağız. Ekran görüntüleri/videodan ve açıklamalarından mı?

Yorum ve videolara göre sizin ilk izleminizi öğrenmek istedim. Oyun Kasım ayı olarak gözüküyor fakat tarih değiştirilecek.

Samson dedi:

Oyun 2 takım arasında geçiyor. Bir taraf kendi köyünü kurarken(hammaddeleri işçiler topluyor oyuncular değil.) diğer taraf her wave de öldürdüğü orc sayısı kadar asker kazanıyor. Onun dışında ai tarafından sınırlı bir şekilde kendi köyü kuruluyor. Kurduğu binalardan her 2 dakika da bir asker spawnlanıyor). Klasik wave tarzı oyun yerine siz emir veriyorsunuz askerlere ne yapacağını. Eğer Aklınızda başka soru varsa severek cevaplarım. Oyun ben ve bir freelancer tarafından yapıldı. Öğrenciyim. :)
discussioncontroller