WORLD OF WARCRAFT : BATTLE FOR AZEROTH !!!
EdrarcEdrarc
Üye

7. expension , sözün bittiği yer...
DharkanDharkan
Üye
Soysuz horde köpeklerini biçeceğiz, güzel

Beğenenler: Edrarc

SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

Soysuz horde köpeklerini biçeceğiz, güzel

Ne diyosun lan sen değişik? Durduk yere Lordearon'a saldıran soysuz piçler kim?

JerryJerry
Üye
Durduk yere saldırmıyorlar, Horde gidip Teldrassil'i yakıyor. Night Elf capital gg.

Vanilla wow haberinin yanında benim için sönük bir ek paket tanıtımı oldu. Hikayeyi ilerletmek yerine gene zamana oynamışlar.

EdrarcEdrarc
Üye
Lordearon ezelden beri King Terenas ve önceki dedelerine aitti, yani Alliance oğlu Alliance larındır o şehir, adamlar tabi ki durduk yere saldırır. :)))) Adamların kutsal şehri. :))))

(yalnız cinematic buram buram Kudüs ve tarihinde ki senaryolar kokuyor, tamam sustum , kiminize göre de saçmaladıysam da saçmaladım, bu cümleye cevap vermeyin pls, ben sessizce içimden düşündüm sadece ) :)))
DharkanDharkan
Üye
Chris Metzen adlı horde sempatizanı emekli olduğuna göre sike sike yenmemiz gerekiyor zaten ama bakalım, horde üzülmesin diye "hadi birlik olalım asıl düşmanı yenelim" ayağı da çekebilirler.
SamsonSamson
Üye
Dharkan dedi:

Chris Metzen adlı horde sempatizanı emekli olduğuna göre sike sike yenmemiz gerekiyor zaten ama bakalım, horde üzülmesin diye "hadi birlik olalım asıl düşmanı yenelim" ayağı da çekebilirler.

Zaten 5 ek pakettir olan şey bu değil mi? Mantıklı olan artık iki faction'ın da düşman olmaması. Bu ek paket wotlk yerine falan çıksaydı daha mantıklı olurdu.

Anduin savaş karşıtı bi pasifist değil miydi yaw ayrıca?
JerryJerry
Üye
Leveling Improvements
Expanding zone scaling to all zones
Zones have level ranges with caps
Flexible expansion order
Burning Crusade is 60 - 80
Northrend scales from 60 - 80
Applies to dungeons as well

7.3.5 ile geliyor. Bana böyle QoL güncellemeleri ile gelin.

Ek; Pvp ve Pve megaserver'ları geliyor.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
Jerry dedi:

Leveling Improvements
Expanding zone scaling to all zones
Zones have level ranges with caps
Flexible expansion order
Burning Crusade is 60 - 80
Northrend scales from 60 - 80
Applies to dungeons as well

7.3.5 ile geliyor. Bana böyle QoL güncellemeleri ile gelin.

Ek; Pvp ve Pve megaserver'ları geliyor.

Bu klasik için mi yoksa genel mi?

Normal sunucular için ya BC'yi de Cata gibi yapsınlar ya da bunu aynı şekilde eklesinler ki 60-80'i full Northrend'de yapalım...
JerryJerry
Üye
Genel, bu arada sunucular pve ve pvp diye ayrılmıyormuş. Tek bir megaserver olacak ancak isteyenler kendini pvp olarak damgalayacak. Pvp'yi seçenlere bonus var.

Klasik için hiç bir bilgi verilmedi, yazılanların hepsi mevcut oyunu ilgilendiriyor.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
Jerry dedi:

Genel, bu arada sunucular pve ve pvp diye ayrılmıyormuş. Tek bir megaserver olacak ancak isteyenler kendini pvp olarak damgalayacak. Pvp'yi seçenlere bonus var.

Klasik için hiç bir bilgi verilmedi, yazılanların hepsi mevcut oyunu ilgilendiriyor.

Her seferinde yeter artık bu kadar, wow hayatıma nokta koyayım diyorum, her seferinde gereksiz bi oynama isteği geliyor tanrı nalet etsin...

Beğenenler: Edrarc, Elagord

discussioncontroller