WORLD OF WARCRAFT : BATTLE FOR AZEROTH !!!
owleyesowleyes
Üye
Dik duran Orklar geliyormuş sonunda. Tasarım ekibi Q&A'de onaylamış.

Spoiler:
image
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Zeki worgen de geliyor muymuş?
owleyesowleyes
Üye
Worgen ve goblin modellerinin yenileneceğine dair yazılar vardı ama dik durma ibaresi falan görmedim ne yazık ki.

Edit: Bu ek pakette bile değilmiş gerçi bu yenilenme muhabbeti, sadece düşünüyoruz demişler.
Üye
Worgen sucks zaten. Greymane'in gazlaması yüzünden Ally ve Horde arasında barış olamıyor. Sylvanas retreat çaldığında geri çekilmeyen Greymane iti suçu güdüyor Sylvanas'a atıyor. Barışçıl ve diplomatik Anduin'i gazlıyor... Adam oğlunun salaklığının acısını gidip Azeroth'dan çıkartıyor.

Cidden Garrosh'u daha çok seviyorum ve daha sempatik buluyorum. En azından Garrosh Horde'un başına geçtiğinde diplomasi bilmeyen bir savaşçıydı ve elinden geleni yapmaya çalıştı...

Beğenenler: fulltimeheadbanger

owleyesowleyes
Üye
Heh gece vakti ben senin mesajını "Peki Worgen de geliyor mu?" diye okumuşum yav. Şimdi zeki dediğini fark ettim.
Üye
Farkettim. Çaktırmadım o yüzden :D

Beğenenler: owleyes

502502
Üye
Alliance hamsisine şampiyon horde yazacağız

Beğenenler: Samson

JerryJerry
Üye
Rip Undercity, Q&A'da doğrulanmış ancak Lorderadon yıkıntı olarak mı kalacak yoksa eski günlerine mi dönecek belli değilmiş.

Savaşı başlatan Sylvanas, Teldrassil'i neden yaktıkları bilinmiyor.
SamsonSamson
Üye
Jerry dedi:

Rip Undercity, Q&A'da doğrulanmış ancak Lorderadon yıkıntı olarak mı kalacak yoksa eski günlerine mi dönecek belli değilmiş.

Savaşı başlatan Sylvanas, Teldrassil'i neden yaktıkları bilinmiyor.

En az kullanılan başkentlerdi zaten. Gallywix'in pleasure palace'ını başkent yapsınlar, Lordaeron'u da Alliance düzeltip kullansın bence.

Sylvanas kesin Greymane yüzünden yaktı. Retaliate bence.
Crescent
Üye
Kavga hatalı oklamadan.

Beğenenler: Elagord, 502

discussioncontroller