WORLD OF WARCRAFT : BATTLE FOR AZEROTH !!!
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Jerry dedi:

Hala dediği Jaina'yı şutlamış eleman gidip de Genn'in gazıyla iş yapmaz.

Anduin'i şu zamana kadar babasını bile yola getirecek bir diplomat olarak gösterdiler. Bu hikayenin mary sue karakteri o, kabul edelim.

Horde ve Alliance'ı bir araya getirip liderlik edecek kişi olarak geçiyor kehanetlerde. Yalnız cidden yazarlar 2. bir Garrosh çekerlerse Horde oynayan herkes bırakır. Theramore sonrasında forumlarda epeyce bir olay olmuştu. Hatta Sha of Garrosh muhabbetini o yüzden yaptılar gibi bir söylenti vardı bir ara.

Yukarıda dediğin gibi bir şey olacağını düşünüyorum. Voldrassil'e ne olduysa Teldrassil'e de aynısı olabilir. Night Elfler de Sylvanas gibi birisini dinlemeyecekleri için Teldrassil'i yakabilir. Genn Greymane'de bunu Anduini gazlamak için kullanır. Expansion sonunda da neyin ne olduğu açığa çıkınca yine huzursuz bir ateşkes olur ve küçük skirmisler devasm eder...
__skytalker____skytalker__
Üye
Horde dediğiniz Azeroth'taki bütün it kopuğun bir araya gelerek oluşturduğu bir örgüt değil mi arkadaşlar?

Beğenenler: Elagord

Üye
Night Elflerin, Trollerinin soyundan geldiğini var sayarsak(ki öyle) çok da it kopuk değiller. Hatta Azeroth'daki en eski ırklardan ikisi olan Tauren ve Troller Horde üyesi(Zandalari Trollerinin de katılması ile NE'lerin direkt atası da Horde üzesi oluyor)

Not: Evet Gnome ve Dwarflar azerothun yaratılışına dayanıyor. But that is not the point.
GunGun
Üye
Orklara soykırım uygulansa Azeroth çok güzel bir yer olur.

Beğenenler: __skytalker__

Üye
Horde çöplüktür, adam olan Alliance'a katılırdı.
Üye
Yaw he he...
GunGun
Üye
Benim Horde ile alıp veremediğim yok yav. Tüm karakterlerim Horde benim. Spesifik olarak orklardan tiksiniyorum ama.
Üye
Horde çöplüktür, horde seven adamın WoW bilgisi sıfırdır.
SamsonSamson
Üye

Horde çöplüktür, horde seven adamın WoW bilgisi sıfırdır.

Bu adam gnomeların yaptığı robotlar olduğu için Horde kötülüyor biliyorsunuz di mi?

Bi sorun bakalım en son ne zaman wow oynamış :DDDDDDDDDDDDDD
Eddard StarkEddard Stark
Üye
goblinler > dwarflar + gnomelar

warcraft için diyorum tabii
discussioncontroller