kilit
SamsonSamson
Üye
Caturday dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

O kadar low post kasıyorsun ki sanki yılların ogzcisi sen değil onurabi gibi hissediyorum. Yapma yeter beynim aktı

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

O kadar low post kasıyorsun ki sanki yılların ogzcisi sen değil onurabi gibi hissediyorum. Yapma yeter beynim aktı

Caturday dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Caturday dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

JejunumJejunum
Üye
Oooo yine alıntılamalı komiklik denemesi yapılmış.
SamsonSamson
Üye
Jejunum dedi:

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Samson dedi:

Jejunum dedi:

onurkeskin02onurkeskin02
Üye

İyi olur.

Not: Bu arada bazı insanların da 150 lira gibi cep harçlığı paralara pavyona gittiğini gördük... Benimle pavyona gitsen 5000'den aşağı kalkamazsın. :D

Sen o yazıyı ciddiye alip ciddi ciddi düşünüp ciddi bi şekil de cevap verdin kıyamam sana :D Benim hesabı satmam ne kadar kişiye koymuş böyle arkadaş sattım olum parayı da yedim gidin raporlayın valve ye telefon acın amerikaya gidin eylem yapın :D

Valla o kadar koydu ki geceleri uyku uyuyamıyorum. Ciddiye aldığıma tüm kalbinle inanmışsın kıyamaaam. Lisesi olmak böyle bir şey herhalde.
Hesabını sat ve ye bana ne bundan.
Ruh ergenlerin kendilerini çok önemli zannetmelerine bayılıyorum ya.

Bir de bu tonda cevapların düşünüldüğüne inanman da enteresan cidden...

Sen salakmısın olum ya hesabımı sattıgıma inanmıyorsun dekont istiyorsun gelip konu ya yorum yapıyosun sonra ciddiye aldıgıma tüm kalbimle inanmıssın diyosun ciddiye almadıysan burda ne sik işin var konuyu neden okudun neden yorum attın neden dekont istedin neden bu forumda bukadar gerizekalı var ben cevap verirken utanarak yazıyorum siz yorum atarken utanmıyosunuz
CaturdayCaturday
Üye
ben bu imlayı görünce utanıyorum asıl

Beğenenler: Samson, Type_Tridoron, mcprozack

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller