kilit
onurkeskin02onurkeskin02
Üye
Hesap satılmıştır yetkili mod varsa konuyu silebilir. Hesabı raporlıyan arkaşa da burdan selamlarımı iletiyorum istanbuldaysa akşam gelsin pavyona götüreyim.

Beğenenler: Nesteress, Dharkan, Samson, Caturday

502502
Üye
Rey de nasıl Mary Sue belli değil adeta. Sen tut yıllarını ver sonra hurdacı kız çocuğu ikinci denemede force persuade'i yedirsin.

Beğenenler: Samson, CombiningPerson

SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Rey de nasıl Mary Sue belli değil adeta. Sen tut yıllarını ver sonra hurdacı kız çocuğu ikinci denemede force persuade'i yedirsin.

Her seferinde güldürüyor bee lmaoo
mcprozackmcprozack
Üye

Hesap satılmıştır yetkili mod varsa konuyu silebilir. Hesabı raporlıyan arkaşa da burdan selamlarımı iletiyorum istanbuldaysa akşam gelsin pavyona götüreyim.

Dikkat et de pavyonda seni bam bamlamasınlar girmeye çalışırken.Malum yaşın tutmaz falan sen en iyisi ezandan önce evine git hadi

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
Now this is flameposting!

image
Orderabi
Üye
pavyonda bambamlamak ne olum hahaha sen gerçekten terbiyesiz bi çocuk olucaksın büyüyünce ya
502502
Üye
balinlemek
onurkeskin02onurkeskin02
Üye
mcprozack dedi:

Dikkat et de pavyonda seni bam bamlamasınlar girmeye çalışırken.Malum yaşın tutmaz falan sen en iyisi ezandan önce evine git hadi

Şu cümleyi kurarken beyninin % kacını kullandın acaba cok merak ediyorum gerçi steam profili raporlıyan adam da beyin aramak ta ayrı bi komedi de :D
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
ogz ailesine hosgeldin onurkeskin02

Beğenenler: creiGn, MAVİSAKAL

mcprozackmcprozack
Üye

mcprozack dedi:

Şu cümleyi kurarken beyninin % kacını kullandın acaba cok merak ediyorum gerçi steam profili raporlıyan adam da beyin aramak ta ayrı bi komedi de :D

Fazlası birşey kullanmadım.Çünkü senin gibi sefil,beyin yoksunu,belgeselden çıkma bir varlığa laf yetiştirmekten daha önemli işlerim var.Ama fadenin yazdığı gibi ogz ailesine hoşgeldin.Eğer burda kalıcaksan yabancılık çekmezsin senin gibi çok arkadaş var.Modlarda olmadığı için rahat rahat birbirinizle konuşabilirsiniz onurkeskin02.

Beğenenler: Samson

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller